pagalba renkantis apatinį trikotažą

DUK

1. Ar yra galimybė LiLu.lt parduotuvės prekes pasimatuoti ir pamatyti „gyvai“?

Taip, tokia galimybė yra. Visas prekes apžiūrėti ir pasimatuoti galima LiLu.lt biure-parduotuvėje adresu Žygio g. 97, Vilniuje.

LiLu.lt biuro darbo laikas:

I – V: 10.00 – 16.00 val.,

Pašome prieš atvykstan pasiskambinti.

Iki pasimatymo!

 

2. Ar galima grąžinti įsigytą prekę, jeigu netiko dydis?

Internetinėje parduotuvėje LiLu.lt įsigytas prekes galima grąžinti arba pasikeisti į kito dydžio ar modelio prekę. Svarbu, kad keičiama arba gražinama prekė būtų nesugadinta, nedėvėta ar kitaip naudota. Grąžinti prekes prašome su visomis gaminiui priklausančiomis etiketėmis. Plačiau apie prekių keitimą ir grąžinimą skaitykite skiltyje "Prekių grąžinimas".

 

 

3. Ar galiu pirkti LiLu.lt parduotuvėje, jei gyvenu ne Lietuvoje?

Taip, nes užsakymus siunčiame į visas pasaulio valstybes. Užsakymas į užsienio šalį siunčiamas paštu kaip pirmenybinė registruotoji pašto korespondencijos siunta.

Siuntimo kaina priklauso nuo gavėjo šalies:

  • Užsakymo siuntimo kaina į Europos sąjungos šalis - 4,5 Eur (prekės pristymo terminas 5 - 10 darbo dienų);
  • Užsakymo siuntimo kaina į kitas (ne Europos sąjungos) šalis - 7 Eur(prekės pristymo terminas 10 - 20 darbo dienų).

 

 

4. Turiu LiLu.lt dovanų kuponą. Kaip juo atsiskaityti už prekes?

Visi LiLu.lt dovanų kuponai turi unikalų kodą, kuris sudarytas iš atsitiktinių skaičių ir raidžių. Su šiuo kodu apsiperkant gaunate tokio dydžio nuolaidą, kokios vertės yra Jūsų dovanų kuponas (10, 20, 30, 40 Eur ir t.t.). Taigi susidėkite išsirinktas prekes į prekių krepšelį ir kaip įprastai vykdykite užsakymo žingsnius. Ketvirtame žingsnyje "Užsakymo patvirtinimas" laukelyje, pavadinimu "Nuolaidos kodas", suveskite turimą dovanų kupono kodą ir spauskite „Naudoti“. Dovanų kupono vertės dydžio suma bus minusuota.

 

 

5. Kaip pasinaudoti nuolaidos kodu?

Susidėkite išsirinktas prekes į prekių krepšelį ir kaip įprastai vykdykite užsakymo žingsnius. Ketvirtame žingsnyje "Užsakymo patvirtinimas" laukelyje, pavadinimu "Nuolaidos kodas", suveskite turimą nuolaidos kodą ir spauskite „Naudoti“. Nuolaida jau Jūsų!

Pastaba. Nuolaidos netaikomos akcijose išparduodamoms prekėms ir dovanų kuponams.

 

 

6. Kaip pasinaudoti LiLu.lt lojalumo kortelės nuolaida?

LiLu.lt lojalumo kortelės turi unikalų kodą, kuris sudarytas iš atsitiktinių skaičių ir raidžių. Atliekant užsakymą žingsnyje „Užsakymo patvirtinimas“ laukelyje pavadinimu „Nuolaidos kodas“, suveskite savo Lojalumo kortelės nuolaidos kodo numerį ir spauskite „Naudoti“. Nuolaida pritaikyta!

Pastaba. Nuolaidos netaikomos akcijose išparduodamoms prekėms ir dovanų kuponams.

 


7. Kaip įsigyti LiLu.lt lojalumo kortelę?

Lojalumo kortelė pas Jus atkeliaus kartu su užsakymu, kurio suma sieks  28 Eur. Nuo to momento pasinaudodami lojalumo kortelės nuolaidos kodu visada pirksite pigiau - su 5% nuolaida. Kai visų Jūsų užsakymų suma pasieks 145 Eur ribą, Jūsų nuolaida išaugs iki 10%.

 

 

8. Per kiek laiko gausiu užsakytas prekes?

Jeigu užsakymo apmokėjimas gaunamas darbo dienomis iki 12 val., siunta suformuojama ir išsiunčiama tą pačią dieną. Užsakymą, priklausomai nuo pasirinkto pristatymo būdo, gausite į namus ar kitu nurodytu adresu arba į artmiausią pašto skyrių per 1-3 darbo dienas nuo visiško užsakymo apmokėjimo. Plačiau apie prekių pristatymą, kainas ir terminus skaitykite skiltyje "Prekių pristatymas".

 

 

 

Jei turite klausimų, maloniai kviečiame kreiptis Jums patogiu būdu:

el. paštu: info@lilu.lt

tel.: +370 655 51466