Lilu.lt geras Blog'as

Blogas

Rugpjūčio 23, 2016
Naudingi Skaitiniai

Kodėl svarbu sportuoti su tam skirtomis liemenėlėmis?

Sako “sportas – sveikata”, turbūt niekas net nedrįstų ginčytis dėl šio posakio. Bet kokia sporto šaka reikalauja atitinkamos aprangos. Dėl profesionalų mums nekyla klausimų, tačiau ar kitos moterys eidamos sportuoti susimąsto, ką derėtų vilkėti ir kodėl? Nesvarbu, sportuojate namie, lauke ar sporto salėje, reikėtų atkreipti dėmesį į savo dėvimą liemenėlę.
Liepos 6, 2016
Naudingi Skaitiniai

Didelė krūtinė – ir džiaugsmas, ir vargas

Dažnai ne tik vyrai, bet ir mažakrūtės pavydžiai žiūri į tos pačios lyties atstoves, turinčias didelį biustą. Tačiau nevertėtų taip juodai pavydėti, kadangi didžiakrūtės dažnai turi daugiau vargo su savo krūtine, nepaisant, kad daugiau dėmesio susilaukia iš vyriškių.
Liepos 6, 2016
Naudingi Skaitiniai

Apatiniai ir sveikata

Jau išsiaiškinime, kad kelnaičių gali būti pačių įvairiausių: taip vadinamieji stringai, klasikinės kelnaitės, šortukai ir pan. Moterys jas dėvi tokias, kurios joms yra patogiausios, o galbūt su tam tikro tipo kelnaitėmis jaučiasi seksualesnės, labiau savimi pasitiki. Taigi tikrai būna visaip, bet ar kada nors susimąstėme apie tai, kad kelntaitės gali turėti tam tikrą įtaką žmogaus sveikatai.
Gegužės 22, 2016
Naudingi Skaitiniai

2016 metų maudymosi kostiumėlių tendencijos

Bene visų moterų sekamiausi ir trokštamiausi yra Victoria‘s Secret maudymosi kostiumėliai. Seksualiausios pasaulyje moterys demonstruoja ne tik idealų kūną, bet ir tobulo dizaino maudymosi kostiumėlius. 2016 m. Victoria‘s Secret maudymosi kostiumėlių vasaros sezone dominuoja įvairios spalvos, tiek paletinės, tiek ryškios, tačiau svarbiausia – detalės: dirželiai, kaspinėliai, juostelės. Pažiūrėkime kartu dizainerės, fotografų ir foto modelių sukurtą šou.
Gegužės 13, 2016
Naudingi Skaitiniai

Maudymosi kostiumėliai pagal figūros tipą

Figūros tipai paprastai išskiriami penki: kriaušės, rombo, stačiakampio, smėlio laikrodžio ir kūgio formos. Straipsnyje pateikiami pasiūlymai, kokį maudymosi kostiumėlį rinktis pagal kūno linijas.
Kovo 11, 2016
Naudingi Skaitiniai

Kur dar dėvimi chalatai?

Ką tik susimąstėme, kad chalatus dėvime ne vien namuose. Kyla klausimas, kur dar? O gi – filmuose. Vis užkliūna už ukių nuotraukos, kuriose garsiausias pasaulio žvaigždes pastebime su chalatais. Pasirodo, kad nuotraukose atsispindi aktorių rolės, kur jų apranga – būtent chalatai. Tikime, kad užėjus pilnačiai kai kurios žvaigždės sugeba pasirodyti su chalatais ir viešumoje, bet šįkart nusprendėme paanalizuoti, kokiuose filmuose, kas ir kokius chalatus dėvi :)
Vasario 28, 2016
Naudingi Skaitiniai

Ar senai stebinote savo vyrą?

Jau dešimt metų kartu su tuo pačiu vyru? Mylite, bet pradeda kankinti rutina, nuodobulys? Kiekvieną dieną vis tas pats, o romantiškos akimirkos tampa vis retesnės..? Jeigu matote, jog visą tai galite pakeisi, tai DO IT!!!
Sausio 24, 2016
Naudingi Skaitiniai

Raštuotos pėdkelnės žiemai

Ach ta žiema žiemužė – šalta, apsiniaukę, niūru.. Vien todėl, moterys, mums verta puoštis, išsiskirti, būti ryškiomis. Nesusiliekite su gamta, netapkite juodos, tamsios ir neįdomios. Bet jeigu ryškių drabužių itin daug neturite, siūlome išsiskirti pačiu papraščiausiu būdu – įsigyti įdomias pėdkelnes. Jos gali būti lygiai tokios pat tamsios kaip Jūsų drabužiai, tačiau vien raštas pagyvins visą bendrą išvaizdą.
Sausio 24, 2016
Naudingi Skaitiniai

Medicininės LILU prekės

Lilu pasižymi tuo, jog teikiame ne tik įprastus apatinius drabužius: komplektus, bodžius, miego drabužius, chalatus ir t.t., bet ir medicininius apatinius gaminius. Kartais atsitinka taip, jog tenka išverti operacijas, ar ištverti venų ligas. Taip pat ypatingos priežiūros reikalauja pogimdyvinis periodas.
Gruodžio 14, 2015
Naudingi Skaitiniai

Gera žinia – net 15 % nuolaida visiems chalatams

Chalatas ilgas platus susisegamas arba susijuosiamas kambarinis drabužis. Štai kaip chalatai apibūdinami terminų žodyne. Mes apibūdintume jį kiek plačiau: chalatas – tai ilgas ar trumpas, minkštas ar lengvo atlasinio audinio, susegamas ar sujuosiamas kambarinis drabužis, suteikiantis džiaugsmo kiekvienam žmogui, leidžiantis atsipalaiduoti ir jaustis laisvai.