Lilu.lt geras Blog'as

Milk Time programėlė Jūsų telefonui

Spalio 16, 2013
Specialiai Mamytėms

Sveikos, moteriškaitės, Lilu.lt dalinasi vienos ypatingai linksmos ir žavios mamos, kurią vadinsime Lilu drauge, pasiūlymu.

Lilu draugė – 2 vaikus (vienas iš jų dar labai mažas mažas kūdikėlis) auginanti mama, norinti pasidalinti su kitomis moterimis savo atradimu – paprastu, bet labai galingu būdu, padedančiu stebėti kūdikio maitinimo laiką, trukmę, dažnumą ir kiekį. Tai Milk Time programėlė (iOS iPHONE), automatiškai siunčianti priminimus.

 

Lilu draugė tikina, kad reklamos perdavimo būdas „iš lūpų į lūpas“ yra pats geriausias, būtent taip, bendraudama su kitomis mamytėmis, draugė sužinojo apie programėlę. Lilu draugė pasakoja, kad Milk Time programėlė jai padeda prisiminti, kada paskutinį kartą maitino vaikelį, kuria krūtimi, kiek pienuko gavo vaikelis ir pan.

 

Todėl šiek tiek pasidomėjome šia programėle ir norime išskirti keletą savybių, įrodančių, kad kūdikio maitinimo procesas su Milk Time gali būti kiek paprastesni:

  1. Individualiai pritaikyti priminimai. Galite pasirinkti priminimus tam tikrais intervalais: pavyzdžiui, „prieš dvi valandas baigiau maitinti kūdikį“ arba „prieš tris valandas pradėjau maitinti savo kūdikį paskutinį kartą“.
  2. 24 valandų chronologija ekrane: paprastas būdas sužinoti, kada, kiek laiko ir kiek Jūs maitinote savo vaikelį.
  3. Galimybė matyti pilną naujagimio maitinimo sesijų istoriją.
  4. Galimybė pridėti kiekį, svorį ir kitokius komentarus kiekvienam maitinimo etapui.
  5. Norint atsipalaiduoti maitinimo metu, galėsite užsileisti relaksacinę muzikėlę, tiesiog reikės pasirinkti savo grojaraštį iš iTunes sąrašo ir Milk Time automatiškai pradės groti.
  6. Galimybė pasirinkti App fono spalvą, kuri Jums patinka. Kūrėjai mano, kad tai yra kiekvieno asmeninis reikalas, kuris jiems rūpi.

 

Taigi, mielos mamytės, patikrinkite šias programėlės savybes, įvertinkite. Galbūt rasit ir minusų... Tad informuokit ;)

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Pridėkite savo komentarą