Lilu.lt geras Blog'as

Kūdikių drabužėliai – į ką reikėtų atkreipti dėmesį?

Rugsėjo 19, 2013
Specialiai Mamytėms

Renkantis ir perkant kūdikių drabužius, tėvai labai dažnai susiduria su begaliniu pasirinkimu. Atrodo kai mažas kūdikio kūnelis, turi tikti bet kas, tačiau vis dėl to parduotuvėje pasidaro painu. Sunku rasti pusiausvyrą tarp praktiškumo ir mielumo, mados ir patogumo, poreikio ir impulso... Taip pat niekada nevertėtų nukabinti nosies, jei nupirkote per didelį drabužėlį vaikeliui, juk jis taip greitai auga, tai ne už ilgo galėsite jį ir panaudoti.

 

Taigi visgi, į ką reikėtų labiausiai atkreipti dėmesį priimant sprendimus, ką ir kiek pirkti.

Perkant pirmuosius drabužėlius vaikeliui, reikėtų prisiminti, kad reikės trijų tipų drabužėlių: dienos drabužiai, naktinukai, lauko drabužiai.

 

Dienos drabužiai

Drabužėliai turėtų būti patogūs, lengvai aprengiami. Vaikams pažinimo metu viskas labai įdomu, jie tyrinėja, dūksta, todėl dažnai išsipurvina. Taip pat nepamirškite, kad reikės keisti sauskelnes, taip pat dažnai skalbti, todėl nepirkite tamsios spalvos drabužėlių, kurie gali greitai prarasti savo spalvą.

 

Patartina įsigyti mažą bodį, viso kūno kostiumėlį, kuris geriausiai atitinka kasdienius vaiko ir jūsų poreikius: lengva keisti sauskelnes, nėra jokių gumelių, kurios galėtų veržti kūnelį.

 

Naktinukai

Daugiausiai dėmesio pirkimo metu derėtų kreipti į pižamėles, nes visgi kūdikiai didžiąją dalį praleidžia miegodami. Naktinukai turėtų pasižymėti tokiomis pat savybėmis kaip ir dienos drabužiai. Taip pat pasirinkimas turėtų priklausyti nuo jūsų klimato, sezono, oro sąlygų namuose.

 

Lauko drabužiai, drabužiai svečiuose

Žinoma, jūsų naujagimį norės pamatyti daug žmonių, jie eis pas Jus, prašys ateiti Jūsų, tad vertėtų pasirūpinti ir išeiginiais drabužėliais. Čia galite pasitelkti savo skoniu, kad jums jūsų vaikutis atrodytų tvarkingai, dailiai ir gražiai, tačiau nepamirškite praktiškumo.

 

Būtinai pasirūpinkite lauko drabužėliais – striukė, kepuraitė, pirštinės.

 

Taigi, mielosios, renkantis drabužius vaikams pagrindinė taisyklė – praktiškumas. Taip pat įsitikinkite, kad jokie dirželiai, lenkeliai ir pan. nesikerta su vystyklų keitimo vieta, kas gali sukelti diskomfortą tiek vaikui, tiek jums. Įsigykite kuo daugiau seilinukų, nes tikėtina, jog nespėsite jų skalbti ;)

Vartotojų komentarai (1)

Adonica 2015-01-03 22:54
If you're reading this, you're all set, paendrr!
Pridėkite savo komentarą