Lilu.lt geras Blog'as

Vyrų naktiniai drabužiai

Rugpjūčio 14, 2013
Naudingi Skaitiniai

Turbūt kiekvienas vyras pasakys, jog geriausias miegas tada, kai niekas nevaržo, t. y. miegas nuogam. Tačiau kai ateina žiema ir galbūt namuose nešildo taip, kaip norėtųsi, tenka spintoje susirasti, ką dėvėti, kad šaltis nesugadintų saldaus miego.

Vyrų naktinių drabužių pasirinkimas nėra toks gausus kaip moterų, bet turbūt jau seniai susitaikyta su tuo, kad merginos visada turėjo ir turės apdarų žymiai daugiau. Taigi pažvelkime, iš ko galėtų rinktis drabužį nakčiai vyrai:


Šortai
– pamėgtas vyrų drabužis ne tik karštą vasaros dieną, bet tai puikus apdaras poilsiui namuose, svečiuose, gamtoje, o ir miegoti visai netrukdo. Jaukiam poilsiui nakties metu patartina rinktis medvilnės audinį, kuris nedirgina odos, sugeria drėgmę, leidžia odai kvėpuoti, tinka alergiškiems žmonėms. Net ir pačią karščiausią vasaros naktį su medvilniniais šortukais galima jaustis puikiai tiems, kurie vis dėl to nemėgsta miegoti nuogi, ar kuriems netyčia tenka nakvoti uošvių namuose.

 

 

 


Kitas apdarėlis, kuris traukiamas iš spintos turbūt tada, kai šalta – marškinėliai. Jei vyras nemėgsta pižamos, tuomet paprasti marškinėliai yra pats geriausias sprendimas. Žinoma, juos galima dėvėti ne tik prie šortų, tačiau miegui pasirinkti ir įprastas apatines kelnaites.

 

 

 

 

 


Pižama.
Vyriška pižama pamėgta ne visų, tačiau kai kuriems – tai būtinas drabužių komplektas spintoje. Šis apdaras dažniausiai praverčia niūrą ir vėsią žiemos naktį, tačiau kaip ir minėjome, vieni mėgsta paprastus marškinėlius, kiti pižamas. Žinoma, tai skonio reikalas. Geriausi pižamos audiniai – medvilnė, šilkas. Šilko audinys yra plonas, lengvas bei gaivus, puikiai tinkantis ne tik vasaros, bet ir žiemos sezonui, nes kai šalta – šildo, kai karšta – vėsina. Šilko audinys sugeria beveik du kartus daugiau drėgmės nei medvilnė, o jo švelnumas, kaip ir medvilnės neerzina jautrios odos.

 

 


Miego kojinės
– jaukios, šiltos kojinaitės. Visuomet pravers miegui šaltoje sodyboje žiemos metu ar vietoje, kur sunku pasislėpti nuo atšiauraus oro. Juk dažnai nutinka, kad atsigulus į lovą – šilta, tačiau, daryk, ką nori, kojos vis tiek šąla.

 

 

 

 

 

 

Chalatas – tai turbūt daugiau tarpinis drabužis, dėvimas po dušo prieš miegą, ryte, poilsio metu, žodžiu – norint pridengti nuogą kūną. Tai patogus, minkštas gaminys, leidžiantis jaustis jaukiai ir maloniai.

 

 

 

 

 

 

 

Bet labai dažnai būna taip, jog vaikinai miega tik su apatiniais:

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Pridėkite savo komentarą