Lilu.lt geras Blog'as

Vyriškų apatinių tipai

Birželio 27, 2013
Naudingi Skaitiniai

Egzistuoja daug skirtingų tipų vyriškų apatinių. Moterys nevisuomet atkreipia dėmesį, ką vaikinas dėvi po kelnėmis :) Todėl gali būti kad merginai, norinčiai padovanoti savo antrajai pusei kelnaites, kyla daugelis klausimų: kokie apatiniai jam patinka, kokie tinka, kokie būtų patogiausi ir t. t.

Dažnai, vyro nešiojamų apatinių tipas, priklauso nuo to, kur jis vyksta, kokia veikla užsiima ir pan. Tačiau turbūt daugelis vaikinų renkasi tai, kas jam patogiausia. Taigi kokie yra apatiniai vyrams? Išskyrėme 5 vyriškų apatinių tipus:

1. „Šeimyniniai“ šortai (angl. boxer shorts). Šios glaudės turi elastingą juosmenį, klešnės yra gana laisvos ir tęsiasi iki šlaunų vidurio. Šios trumpikės buvo išrastos 1920-aisiais metais, tačiau nebuvo populiarios visuomenėje beveik 20 metų. XX amžiuje šios trumpikės išpopuliarėjo boksininkų ringe, kurios leido kovotojams nevaržomai judėti. Vėliau šį tipą pamėgo ir kiti visuomenės vyrai. Taigi šios trumpikės tinka tiems, kuri nori laisvės ir komforto.

2. „Šeimyninės“ trumpikės (angl. boxer briefs), dar kitaip vadinamos sporto kelnaitės (angl. trunks). Stilius yra labai panašus į „šeimyninių“ šortų, tačiau klešnės – truputį trumpesnės ir prigludusios kaip trikampio formos trumpikių. Šios kelnaitės gali būti naudojamos bet kur: ir sportuojant, ir dėvėti po oficialia apranga. Įprastai jas noriai nešioja tiek atletiško, tiek ir apkūnesnio sudėjimo vyrukai.

3. Šortukai (angl. briefs). Šis tipas turi elastingą juosmenį, klešnės baigiasi žemiau kirkšnies. Tai trumpikės itin konkuruoja su „šeimyniniais“ šortais. Pirmosios tokios kelnaitės buvo parduotos 1930-aisiais metais. Šio tipo kelnaitėse yra daugiau elastingos medžiagos, lyginant su kitais tipais, neturi ilgų klešnių, labai panašios į moteriškas kelnaites, tačiau vienintelis skirtumas – šie apatiniai turi papildomą medžiagos dalį priekyje, prisitaikančią prie vyriškų lyties organų. Šios kelnaitės ypač tinka aktyviems, sportuojantiems, raumeningiems vyrams. Taip pat gali patikti ir ofise sėdinčiam vaikinui. Apkūnesnio sudėjimo vaikinui šio tipo kelnaitės gali kiek varžyti.

4. „Trikampiukai“ (angl. tangga brief, bikini for men). Trikampio formos kelnaitės, mažai skiriasi nuo įprastų trumpikių (angl. briefs), „trikampiukų“ klešnės baigiasi ties kirkšnimi, o trumpikių – kirkšnį šiek tiek dengia. Kadangi “trikampiukai” yra kiek atviresni, nekyla pavojaus, kad jie įsispaus sukeldami diskomfortą. Šios kelnaitės taip pat labai mėgstamos vyrų dėl jų elastingumo ir patogumo.

5. Stringai (angl. thong). Šio tipo kelnaitės yra labai panašios į „trikampiukus“, tačiau užpakalinėje dalyje tarp sėdmenų eina juostelė. Šių kalnaičių patogumas – diskutuotinas klausimas, bet kai norisi „audros“ miegamajame... :)

Vyrai apie drabužius, tuo labiau apie apatinius mažai kada galvoja, tad, moterys, pasirūpinkite jais ir išrinkite jam ne tik patogius, bet ir dailius, kokybiškus apatinukus:

http://www.lilu.lt/lt/katalogas/vyrams/kelnaites-vyrams/

Vartotojų komentarai (2)

Linas to Egle 2019-06-29 19:29
Ačiū už pasiūlymą, bet dabar ten pasirinkimas yra minimalus.
Eglė 2017-01-10 14:28
Apatinis trikotazas vyrams,manau, tiek pat svarbus kaip ir moterims. Tiek vyrai tiek moterys kartais nori pasipuošti ir seksualesniais apatiniais. Bet kasdienai dažnausiai renkasi patogius, kad visą dieną galėtų jaustis komfortiškai. Mano draugas apatinį trikotažą dažniausiai perka internetu, tokiose parduotuvėse kaip, pvz. http://www.jaunylis.lt/lt/vyrams/apatinis-trikotazas
Pridėkite savo komentarą