Lilu.lt geras Blog'as

Vėl išlindo liemenėlės lankeliai. Kodėl?!

Spalio 5, 2012
Naudingi Skaitiniai

Liemenele

Daugelis moterų patvirtins, kad esminė liemenėlės paskirtis yra prilaikyti krūtinę, kad judėdama moteris jaustųsi komfortiškai. Liemenėlė turi būti patogi. Jeigu ji spaudžia, trina odą, veržia ar duria (ko dažnai tenka sulaukti, kai išlenda lankeliai), vadinasi, savo funkciją atlieka netinkamai.

Jeigu kyla mintis, rinktis liemenėlę be lankelių ar juos išimti - neskubėkite. Nemažiau svarbi liemenėlių „misija“ - puošti moterį koreguojant krūtinę, kai reikia ją pakelti, suteikti gražesnę formą. O tai sunkiai įgyvendinama be liemenėlės karkaso – lankelių.

 

O ką daryti, jeigu lankeliai vis išlenda ir galiausiai liemenėlę tenka dėl to išmesti? Turbūt pats metas pasidomėti, kodėl taip nutinka.

 

 • Dažniausia priežastis – per mažas liemenėlės kaušelis. Kai kaušelio gylis yra nepakankamas, krūtis yra spaudžiama. Lankeliai turi tiksliai atkartoti krūtų liniją, ją apgaubdami ir nesiremdami į krūtis. Nepamirškite patikrinti ar lankelis neužeina ant krūtų po pažastimis.  Jei liemenėlės kaušelius priekyje jungianti juosta atitolusi nuo kūno, liemenėlės kaušeliai tikrai per maži. Pabandykite pasirinkti dydžiu didesnius liemenėlės kaušelius (pvz. Jei įprastai nešiodavote 80D, įsigykite 80E dydžio liemenėlę).

 

 • Liemenėlės lankeliai gali išlįsti dėl neteisingai pasirinktos liemenėlės apimties. Jei liemenėlės apimtis yra per didelė, liemenėlė nepriglunda prie kūno ir laisvai slankioja. Nuolatinė trintis gali pagreitinti lankelių išlindimą. Pabandykite mažesnės apimties liemenėlę. Tiesa, padidinkite viena dydžio raide ir kaušelį, kad sumažinus apimtį, nesumažėtų kaušelio gylis. (pvz. Jei įprastai nešiodavote 80D, įsigykite 75E dydžio liemenėlę).

 

 • Labai svarbu pasirinkti tinkamo dydžio liemenėlę,  bet dar svarbiau teisingai ją prižiūrėti. Neteisingas liemenėlės skalbimas dažnai tampa išlindusių lankelių priežastimi.

  • Liemenėles (ypač su lankeliais ) reikėtų skalbti šaltame, ne aukštesnės kaip + 30 C temperatūros, vandenyje. Kanalėliai, kuriuose yra įsiuvami liemenėlės 
   lankeliai, dažniausiai yra iš medvilninio audinio. Skalbiant karštame vandenyje, medvilnė traukiasi (vadinasi, susiaurėja ir sutrumpėjaLiemenėlė MIU kanalėlis, kuriame yra įsiūtas lankelis), todėl liemenėlės lankelis gali išlįsti.
  • Liemenėles geriausia skalbti rankomis. Skalbiamos su kitais skalbiniais automatinėje skalbimo mašinoje liemenėlė gali užsikabinti, išsitampyti, prarasti formą ir lankelius.
  • Jeigu vis tik renkatės skalbti skalbyklėje, būtinai apatinius sudėkite į specialiai tam skirtą tinklinį skalbimo maišelį ir pasirinkite švelnų skalbimo rėžimą bei žemą vandens temperatūrą.
  • Išskalbę liemenėlę leiskite jai džiūti natūraliai. Geriau jos negręžti ir vengti džiovinimo automatinėje džiovyklėje, ant radiatoriaus ar vonios džiovintuvo - aukšta temperatūra gali pažeisti audinį.

 

Kai, aišku, ką daryti, kad liemenėlės lankeliai liktų ten, kur jiems ir vieta, galima pasidairyti naujų liemenėlių!

 

Arba visuomet galite rinktis liemenėles be lankelių:

 

Vartotojų komentarai (3)

Elena 2017-05-09 09:56
Kodėl niekur nėra liemenėlėms lankelių atskirai?Nes jei sulūžta, tenka ir liemenėlę išmest, pakeist nėra kuo.
Dalia 2013-02-06 14:28
Beprotiškai gražios visos liemenėlės maitinančioms mamytėms:) Tokių ar bent jau panašių Kaune net su žiburiu nerasi...o gaila...Taigi paiūlymas: atidarykite ir Kaune nent vieną savo mažutėlę parduotuvėlę ir klienčių manau tikrai nestigs:)
Lina 2012-11-26 10:35
Gaila, kad parduotuvėje neturite liemenėlėms skirtų skalbimo maišelių...
Pridėkite savo komentarą