Lilu.lt geras Blog'as

Užpakaliuką formuojančios kelnaitės

Liepos 12, 2015
Naudingi Skaitiniai

Rodos, sportuoji ir sportuoji, kad užpakaliukas būtų kuo tvirtesnis, stangresnis, tačiau kaip neišeina, taip neišeina. Na, o Lilu šiai problemai rado patį tinkamiausią sprendimą – užpakaliuką formuojančias kelnaites.

Kaip dažnai tyliai nužiūrinėjate Jennifer Lopez, Niki Minaj ar Kim Kardashian užpakaliukus? Dažnai žiniasklaidos neigiamai komentuojančios moterys tikrai nekreipia į tai dėmesio. Galima sakyti, kad šios moterys kaip tik – išsiskiria savo kūno forma ir vien dėl to susilaukia ypatingai didelio vyrų dėmesio.

Tačiau šiais laikais atsiradęs iškreiptas požiūris į liekną kūną verčia merginas kankintis, panikuoti dėl savo svorio. Taip, galbūt laikotės varginančių dietų, bėgiojate tam, kad sudegintumėte nereikalingus riebalus, tačiau su šiais procesais dingsta ir riestas užpakaliukas, ir merginos figūra tampa, kaip lietuvių filme „Zero“ pavadino – „vokiška nugarinė“.

Jeigu neturite noro ir pakankamai jėgų, laiko užsiimti rimtu sportu, užpakalio stangrinimo pratimais, ar neturite pinigų įvairioms plastinėms operacijoms, išeitis yra – užpakaliuką formuojančias kelnaites.

Nuostabios užpakaliuką koreguojančios ir formuojančios kelnaitės, suteikia gundančias ovalias formas. Specialus porolono sluoksnis suformuoja iškilias moteriškas linijas. Puikiai priglunda prie kūno ir neišryškėja po dėvimais rūbais.


Štai nuotraukoje galite matyti, kaip užpakaliukas atrodo be ir su kelnaitėmis.Taigi, mielos merginos ir moterys, norite atrodyti seksualiai ir gundančiai? Pagalvokite apie mūsų naująjį produktą - užpakaliuką formuojančias kelnaites.

Vartotojų komentarai (2)

darius 2020-09-11 15:24
užpakaliukai
darius 2020-09-11 15:22
kodel stori užpakaliukai
Pridėkite savo komentarą