Lilu.lt geras Blog'as

Tonus elast – susipažinkite su nauju gamintoju

Balandžio 20, 2015
Naudingi Skaitiniai

Tonus Elast – kol kas tai mūsų naujas testuojamas gamintojas. Dėl šios priežasties prekių pasirinkimas šiuo metu yra gana mažas, tačiau sulaukus teigiamų atsiliepimų iš pirkėjų, būtinai padilinsime šio gamintojo asortimentą. Todėl išbandykite, palyginkite su įprastais apatiniais ir mus informuokite. Būsime dėkingi!

 

Kalbant plačiau apie mūsų naująjį gamintoją Tonus Elast, norime paminėti, kad šiuo metu jis yra vienas iš medicinos produktų pardavimo lyderių farmacijos rinkoje. Tai Latvijoje įkurta įmonė, daug patirties turinti elastinių tvarsčių, diržų, skirtų radikulito gydymui, produkcijos, skirtos nėščiosioms ir maitinančioms mamoms, gamyboje.

 

Tonus Elast – ne svečias ne tik Lietuvos rinkoje, bet yra išplitęs Estijoje, Lenkijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachtane, Gruzijoje, Naujojoje Zelandijoje, Moldovoje ir kitose Europos bei Azijos šalyse.

 

Tonus Elast gaminiai yra naudojami įvairiose srityse, pavyzdžiui, traumatologijos, ortopedijos, chirurgijos, sporto medicinos. Šio gamintojo produktai pamėgti, gydant venų išsiplėtimą, reumatines ligas, taip pat naudojami pooperacinei reabilitacijai bei po įvairių traumų.

Produkcija yra be galo naudinga terapijos, profilaktikos srityse, siekiant apsaugoti įvairias kūno vietas. Be to, vis labiau šį elegantišką ir funkcinį apatinį trikotažą pamėgsta nėščiosios ir žindančios moterys.

 

Vieni populiariausių Tonus Elast gaminių yra priešvarikozinio trikotažo kompresiniai, koreguojantys figūrą, maitinančioms ir nėščiosioms skirti produktai.

 

Taigi o ką gi mes galime Jums šiuo metu pasiūlyti?

  • Elastiniai gaminiai nėščiosioms, t.y. medicininė elastinė besiūlė maikutė ar liemenėlė. Patogūs gaminiai: vienas poliamidinio audinio sluoksnis. Be siūlių ir dekoro elementų; nedirgina odos. Tinka dėvėti nėščioms. Lengvai prisitaiko prie kintančio krūtų dydžio nėštumo metu. Medicininių elastinių gaminių naudojimas sumažina skausmus, įtampą ir sunkumus nėštumo metu. Šie gaminiai skirti dėvėti profilaktikai, apsaugo nuo pieno liaukų uždegimo, mažina nemalonius pojūčius.

  • Medicininiai elastiniai nėščiųjų diržai – kelnaitės: prilaiko pilvą, saugo nuo odos išsitempimo, apsaugo nuo priešlaikinio pilvo nusileidimo, nuima apkrovą nuo nugaros apatinės dalies. Diržą – kelnaites rekomenduojama nešioti visą dieną. Nuimamos tik atliekant procedūras ir nakčiai. Nėščiųjų kelnaitės netrukdo normaliai vystytis vaisiui, net ir ilgai jas nešiodama moteris jaučia komfortą. Medicininės elastinės nėščiųjų kelnaitės patogios mūvėti kasdien, lengvos, jų nesimato po drabužiais. Specialūs elastiniai diržai padės būsimai mamytei išsaugoti teisingą laikyseną ir gyventi pilnavertį aktyvų gyvenimą net paskutiniu nėštumo laikotarpiu.

  • Koreguojantys apatiniai. Šie medicininiai koreguojantys apatiniai ypač tinkami dėvėti po gimdymo, bet puikiai padeda ir kasdieniam figūros koregavimui. Dėvint šias medicinines kelnaites po gimdymo, stiprinamas pilvo raumenų tonusas.

  • Mikromasažiniai gaminiai. Stipriai figūrą koreguojančios medicininės kelnaitės – šortukai, skirti pilvo presui palaikyti po gimdymo, reabilitacijos periodu po įvairių pilvo srities traumų ir operacijų; taip pat kasdieniniam figūros koregavimui. Dėvint šias kelnaites suspaudžiamas pilvas, suapvalinamos sėdmenų zonos ir formuojamos gražios šlaunų linijos. Gaminys turi mikromasažinį poveikį, taip stimuliuojama audinių kraujo apytaką. Dėvint po gimdymo, stiprėja pivo raumenų tonusas; po cezario pjūvio - prilaikoma apatinės pilvo sienelės dalis.

Vartotojų komentarai (1)

Emilija 2015-05-25 16:51
Turiu bodi, kodas atrodo 1409, labai patenkinta ;)
Pridėkite savo komentarą