Lilu.lt geras Blog'as

Spalvų simbolika - ką apie moterį išduoda apatiniai?

Liepos 12, 2013
Naudingi Skaitiniai

Kaip žinia, liemenėlės būna įvairių tipų, audinių, spalvų. Nors daugelis mano, kad spalvos yra tik aprangos derinimo dalykas, tačiau egzistuoja liemenėlių spalvų reikšmės. Spalvos gali būti galingas ir prasmingas reiškinys. Jos priklauso nuo emocinių, biologinių, socialinių ir kultūrinių veiksnių. Dažnai spalvos yra pagrindinis veiksnys perkant. Jos gali atspindėti žmonių asmenybę, emocinę būseną, darbo etiką, seksualumą ir dar daugiau... Spalvos yra tai, kas esame... Tad kokios gi yra specifinės liemenėlės spalvos reikšmės?

Psichologai teigia, kad spalvos gali daryti didelį poveikį mūsų nuotaikai. Buvo nustatyta, jog šaltos spalvos (mėlyni ir žali atspalviai) ramina akis, simbolizuoja tylą, ramybę, vienybę, taiką, harmoniją, pasitikėjimą, saugumą. Šiltos spalvos (raudoni ir oranžiniai atspalviai) simbolizuoja intensyvumą, gyvybingumą ir energiją.

 

Kūno spalva - dažniausiai tapatinama su nuogu kūnu, paprastai tokie apatiniai dėvimi, siekiant, kad apatiniai būtų mažiau pastebimi. Ši spalva tampa vis populiaresnė, turi keletą atspalvių ir pavadinimų: odos, šviesiai rudos, smėlio, iriso, persiko ir pan. Tai žemės spalva, reiškianti gamtą. Simbolizuoja patikimumą. Ji puikiai tinka biuro aplinkoje. Moterys, kurios dėvi tokią liemenėlę, nenori būti pastebėtos, atkreipti nepageidaujamą dėmesį. Tai tradicinė spalva, kuri skirta norint derinti, o ne būti vertinama. Tai viena iš 3 geriausių liemenėlės spalvų. Norint kiek labiau pabrėžti savo asmenybę, rinkitės šokolado spalvą - tai žemiška ir desertinė spalva, kuri užtikrins šiek tiek saldumo jūsų nuotaikai. Moterims, dėvinčioms šio tono apatinius, patinka planuoti, palaikyti tvarką, jos yra judrios bei energingos.

 

 

 

Balta liemenėlės spalva reiškia nekaltumą ir grynumą. Balta taip pat simbolizuoja sterilumą, pavyzdžiui, gydytojai atspindi šią švarią aplinką. Moterys, nešiojančios tokią liemenėlę, nenori nepageidaujamo dėmesio. Ši spalva reikalauja darbštumo ir didelio dėmesio jų priežiūrai. Tai reiškia, kad moteris mėgsa švarą, yra tvarkinga. Baltą spalvą mėgstančios moterys yra romantikės, gamtos mylėtojos. Ši spalva simbolizuoja pusiausvyrą, nuolankumą, paprastumą, švarą, jaunystę, nekaltumą ir santuoką.

 


Juodos
spalvos
reikšmė. Juoda sugeria šviesą, ir ši spalva dažnai siejama su mirtimi. Tačiau nepamirškime, kad juoda atspindi tikrą klasiką, ši spalva niekuomet neišeina iš mados, kiekvienai moteriai leidžia jaustis stilinga. Taigi jeigu Jūsų liemenėlės spalva yra juoda, Jūs esates išmintinga ir šiuolaikiška moteris. Tikėtina, kad daug dėmesio skiriate savo garderobui bei esate praktiška asmenybė. Žinote, kad juoda spalva yra universali spalva po kiekvienu drabužiu bei su ja visuomet atrodysite elegantiškai ir žavingai.

Juoda spalva dėvima norint atrodyti lieknesnei. Juoda spalva ir tamsūs atspalviai atspindi seksualumą, formalumą, galią, rafinuotumą, mistiką, turtus, blogį, baimę, stilingumą, anonimiškumą, pyktį.

 

 

Rožinė reiškia nekaltą romantiką. Ši spalva simbolizuoja trauką, energiją, prieinamumą. Šis švelnus atspalvis ramina, leidžia jaustis droviai vilioklei.

 


Raudona
yra emociškai intensyvi spalva, suteikianti energijos, simbolizuojanti jėgą, aistrą, meilę ir seksualumą. Ši spalva atkreipia dėmesį taip, kaip jautis reaguoja į matadoro skraistę. Ji sukelia tiek meilę, tiek įniršį. Nešiojančios raudoną liemenėlę moterys gauna daugiau dėmesio, jaučiasi užtikrintai, todėl patartina devėti svarbiose gyvenimo situacijose bei norint atkreipti kažkieno dėmesį. Teigiama, kad raudona spalva stimuliuoja greitesnį širdies plakimą ir kvėpavimą.

 

 

Violetinė spalva atkreipia dėmesį, atspindi moteriškumą ir romantiškumą, simbolizuoja prabangą, rafinuotumą. Jei moteris nori jaustis elegantiška, derėtų išbandyti liemenėlę, kuri yra violetinės spalvos.

 


Mėlyna
- tai dangaus, vandenyno, gėlių, ir daugelių akių spalva.  Žmonės mėgsta šią spalvą, pavyzdžiui, mėlyni džinsai visada bus populiarūs. Mėlyna simbolizuoja taiką, ramybę, lojalumą, asocijuojasi su drąsa.

Kiekviena spalva turi savo simboliką, nedevėkite visuomet tų pačių atspalvių, juk tai neįdomu.. Atspindėkite savo nuotaiką pasirinkdama įvairias apatinių spalvas. Kadangi apatiniai drabužiai glunda prie pat kūno ir yra labai asmeniškas dalykas, todėl jų spalva gali daugiau papasakoti apie jūsų asmenybę nei kiti drabužiai, kaip džinsai, palaidinė ir pan.

 

 

 

 

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Pridėkite savo komentarą