Lilu.lt geras Blog'as

„SPACER“ liemenėlės

Sausio 28, 2015
Naudingi Skaitiniai

Mėgstate dėvėti aptemptus drabužius? Erzinatės, kai lieka matomi liemenėlės kontūrai ir papuošimai apsirengus viršutinius drabužius? Kaip sakoma, visada yra išeitis. Šiuo atveju – tai „SPACER“ liemenėlės.

„Spacer“ liemenėlės – tai lygaus ir plono audinio liemenėlės, suformuotos iš dvigubo paralono sluoksnio. Liemenėlės yra lengvos ir pralaidžios orui. Be to, kas svarbiausia, šios liemenėlės leidžia odai lengvai kvėpuoti. Skirtingai nuo kitų sintetinių liemenėlių, dėvėdamos „SPACER“ liemenėles Jūs niekada neprakaituosite.

„SPACER“ liemenėlės yra minkštos, sukuria purumo jausmą, šio tipo liemenėlės su paminkštintais kaušeliais suteikia tvirtą paramą, leidžia jaustis komfortiškai. Šios liemenėlės gražiai suformuoja krūtinę, ją pakelia, susilygina su oda taip, kad liemenėlės kontūrų nematyti dėvint viršutinius drabužius.

Ši naujovė pasirodė prieš kelerius metus, tik keli tiekėjai siūlė galimybę jas įsigyti. Šiuo metu mes esame vienas iš nedaugelio tiekėjų, siūlančių įsigyti būtent šio, „SPACER“, tipo liemenėles.

 

Liemenėlės kaušeliai besiūliai, dailiai išformuoti. Liemenėlės konstrukcijai panaudota inovatyvi „Spacer“ technologija: naudojamas orui laidus plonytis dvigubo porolono sluoksnis. Korėtas audinys lengvai praleidžia orą (pakėlę liemenėlę prieš šviesą, galite matyti „kiaurai“).

Liemenėlės kaušeliai minkšto tipo, apačioje sutvirtinti lankeliais. Vidinėje liemenėlės pusėje švelnios tekstūros audiniai. Liemenėlės kaušelių audinys lygus, be siūlių ir dekoro elementų, todėl ją galima dėvėti po itin prigludusiais plono audinio viršutiniais drabužiais.

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Pridėkite savo komentarą