Lilu.lt geras Blog'as

Šilti apatiniai

Spalio 26, 2015
Naudingi Skaitiniai

Kai staigiai pasikeičia metų laikai, tampa sunku įprasti rengtis šiltai, greitai paslėpti vasaros sezono drabužius ir lentynų priekyje susilankstyti šiltuosius. Daugelį užgrobia „rudeniškoji depresija“, slegia niūrus ir vėsus oras. Tačiau Lilu linki apie tai daug negalvoti, kadangi gamtai nepasipriešinsime. Išlikite žavūs, linksmi ir svarbiausia geros nuotakos, kurią padės užtikrinti ir šilti drabužiai.

Lilu siūlo neapsiriboti storais vilnoniais megztiniais, kadangi yra apatiniai drabužiai, šildantys Jūsų kūną. Tai Thermal VILOFT audinio, kuriuose suformuoti oro tarpai saugo žmogaus kūno temperatūrą nuo svyravimų, izoliuojantys nuo šalčio ir sulaikantys šilumą, apatiniai. Šis terminis audinys yra minkštas ir švelnus, leidžia odai kvėpuoti, apsaugo kūną nuo šalčio, leidžia kūno drėgmei pasišalinti, todėl lieka malonus šilumos, sausumo ir komforto pojūtis. Taip stabdomas ir bakterijų dauginimasis.

Apatiniai marškinėliai gali būti praktiškas ir šildantis kūną drabužis. Juos galima dėvėti ne tik po šiltu megztiniu, tačiau ir po švarku ar plono audinio palaidine.

Bodžiai – išvis tobulas drabužis šaltuoju sezonu, kadangi galima išvengti didelės problemos, kuomet marškinėliai nugaroje lenda iš po sijono ar kelnių ir tuomet šąla nugara. Bodis užtikrins ir šilumą, ir ypatingą išvaizdą.

Namuose pats patogiausias drabužis – leginsai, su kuriais jausitės ne tik komfortiškai, bet ir šiltai, jaukiai.

Klausimas, ar yra vyrų, kuriems šalta, tačiau jeigu ir nėra, thermo apatiniai drabužiai taip pat gali būti labai praktiški bei naudingi. Šiuos apatinius drabužius galima dėvėti namuose ar dirbant lauke. Be to, jeigu vyras mėgsta slidinėjimą ar alpinizmą šaltuose kalnuose, tai puikus apatinis drabužis, apsaugantis nuo šalčio bei neužimantis daug vietos lagamine.

 

 

 

 

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Pridėkite savo komentarą