Lilu.lt geras Blog'as

Šilti apatiniai drabužiai

Spalio 28, 2014
Naudingi Skaitiniai

Brrr… kaip šalta, o žiemužė dar tik ateis ;) Kad nesušaltumėt nei Jūs, nei mes, siūlome įsigyti šiltus apatinius drabužius.

Moterys gali rasti šiltas tampres, kurias galima naudoti vietoje pėdkelnių, prie tunikų ar ilgų megztinių. Tuo metu šaltis – tikrai nebaisus, kadangi storos, net 300-350 den tamprės šildys Jus.

 

Taip pat siūlome Thermal VILOFT audinio apatinius drabužius. Dėl ypatingo pynimo VILOFT audinyje suformuojami oro tarpai, saugantys žmogaus kūno temperatūrą nuo svyravimų, izoliuojantys nuo šalčio ir sulaikantys šilumą. Šis terminis audinys yra minkštas ir švelnus, leidžia odai kvėpuoti, apsaugo kūną nuo šalčio, leidžia kūno drėgmei pasišalinti, todėl lieka malonus šilumos, sausumo ir komforto pojūtis. Taip stabdomas ir bakterijų dauginimasis.

Šiltos tamprės, leginsai moterims. Smagu dėvėti namuose ar apskritai visada (darbe, pasivaikščiojimo metu lauke ir kt.), kadangi jos dėvimos po viršutiniais drabužiais, o tai užtikrina šiltą ir komfortišką jausmą.

 

Šilti marškinėliai ar bodžiai moterims. Bodis išlygins mažus trūkumus liemens srityje, o atsisėdus neleis išlįsti plikai nugarai. Kartais net ir mažiausias atviros odos plyšelis neleidžia šiltai jaustis. Marškinėlius galima dėvėti po palaidinėmis, megztiniais, visuomet jausitės šiltai.

 

Žinoma, Jums panorėjus, galite įsigyti ir šiltą komplektą:

 

Vyrai dažnai neparodo, kad ir Jiems šalta, jie – juk stiprioji lytis. Tačiau, moterys, Jūs nepasiduokite, kad mylimas vyras nešaltų ir nesirgtų, padovanokite Jam šiltus apatinius drabužius. Tikime, kad jie net nežino apie tokius. Artėja šventės, tad pagalvokite apie gerą, šiltą, naudingą dovaną mylimajam.

 

Vartotojų komentarai (1)

Danutė 2015-07-27 15:28
Padovanojau vyrui apatinius drabužius iš merino vilnos, labai apsidžiaugė ir šaltuoju merų laiku visada dėvi. :) http://www.jaunylis.lt/lt/vyrams/apatinis-trikotazas.
Pridėkite savo komentarą