Lilu.lt geras Blog'as

Seksualūs apatiniai – kodėl vyrai juos myli ir kodėl moterims jų reikia?

Sausio 5, 2014
Naudingi Skaitiniai

Yra labai didelis skirtumas tarp įprastų apatinių ir seksualių apatinių. Įprasti moteriški apatiniai yra funkcionalūs, skirti dėvėti higienos sumetimais. Seksualūs apatiniai apdarai yra daugiau susiję su moteriškumu, savęs realizavimu, išreiškimu, stiliumi. Seksualūs apatiniai gali paveikti tiek vyrų tiek moterų nuotaiką.

Nors apatiniai metams bėgant kardinaliai keitėsi, tačiau jie nebuvo sukurti siekiant įkūnyti moters seksualumą. Netgi priešingai, iš tikrųjų, jų pradinis tikslas buvo nuslėpti ir sumažinti moteriškas savybes. Tik dvidešimtajame amžiuje, kuomet moterys pradėjo dėvėti trumpesnius sijonus, tapo populiaru ir dailesni apatiniai (prieš tai apatiniai buvo ilgi lyg pižama).

Apie 1940 metus atsirado apatiniai, demonstruojantys seksualumą, atkreiptas dėmesys ir į korsetus. Tačiau iš pradžių šie apdarai nebuvo labai mėgstami, nes daugelis žiūrėjo į juos daugiau kaip į pasileidusios moters drabužius. Buvo laikomasi požiūrio: „kam garbingai moteriai reikalingi vulgarūs apatiniai?“. Taigi tuo laikotarpiu bet koks gražus apatinukas buvo laikomas „blogų“ mergaičių trikotažu.

Tačiau kiek vėliau moterims pradėjus naudoti daugiau kosmetikos, o vyrams tapus jausmingesniems, spalvingi ryškus, seksualūs apatiniai galų gale atėjo į madą ir tapo labiau prieinami.

Tapo populiaru dėvėti kelnaites su juostele, V formos kelnaites, taip pat atsirado praktiškos bikini trumpikės – subtilios, bet seksualios, bei šortukai, kurie siejami su vyriškomis kelnaitėmis, tačiau įvairūs papuošimo elementai, kaip nėriniai, kaspinėliai ir pan., leidžia jaustis seksualiai, patraukliai bei erotiškai. Be to, gausus liemenėlių, naktinukų, korsetų, bodžių pasirinkimas kiekvienai moteriai leidžia realizuoti save, išsirinkti labiausiai tinkančius, patinkančius, tuo pačiu džiuginant ir geidulingas vyro akis :)

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Pridėkite savo komentarą