Lilu.lt geras Blog'as

Rugpjūčio 5 d. – apatinio trikotažo diena

Rugpjūčio 3, 2014
Naudingi Skaitiniai

Šiandien puiki diena, jeigu neturite progos, kaip ją paminėti, švęskite tarptautinę apatinių drabužių dieną. Kai kuriose pasaulio valstybėse apatinio trikotažo diena švenčiama gana „trankiai“. Amerikoje apatinių drabužių diena švenčiama jau daugiau nei 10 metų. Nuo 2003 m. Niujorke Times Square aikštėje, City Hall parke ir kitose gausiai lankomose Niujorko vietose organizuojamos akcijos ir renginiai, kurių metu žmonės renkasi gatvėse apsirengę tik apatiniais drabužiais. Brazilijoje, minint apatinių drabužių dieną įvairiuose mados festivaliuose, savo naujausias kolekcijas pristato tūkstančiai apatinių drabužių gamintojų. Nepamirškime ir pagerbkime šią dieną ir mes, juk apatinius drabužius dėvime, vilkime kasdien.

Apatinius galime apibūdinti kaip aprangą, kuri dėvima nuogam kūnui pridengti po viršutiniais drabužiais. Kadangi juos dėvime kasdien, būtina keisti bei skalbti taip pat kasdien.  Apatinis trikotažas suvokiamas kaip: liemenėlės, kelnaitės, naktinukai, pėdkelnės, kojinės, gracijos, bodžiai, triko, marškinėliai tiek be rankovių, tiek trumpomis, ilgomis rankovėmis ir kt. Žinoma, drabužis, dengiantis intymias vietas, privalo būti jaukus, patogus, malonus tiek odai, tiek bendrai savijautai.

Šiai dienai tampa vis populiaresnis ir erotinis trikotažas, seksualūs apatiniai.

Nacionalinė apatinių diena – tai diena, kai apatiniai tampa ne tik  pirmuoju apdaru, kurį ryte apsirengiame ir paskutiniuoju, kurį vakare nusirengiame, bet tądien jie yra svarbiausias visos dienos akcentas. Taigi nebūkite abejingi ir švęskite su mumis, lilu.lt – apatinių drabužių parduotuve!

Vartotojų komentarai (1)

Jolanta 2014-08-18 21:58
Manau dar negreit mūsų konservtyvioje šalyje imsime švęsti tokias šventes. Kuklučiai mes, lietuvaičiai. Kur jau mums išsiplikinus po gatves lakstyti :)
Pridėkite savo komentarą