Lilu.lt geras Blog'as

Raštuotos pėdkelnės

Rugsėjo 29, 2014
Naudingi Skaitiniai

Lyg ir atėjo laikas permainingiems orams: lietus, žvitrus vėjas, šaltis.. Tačiau nereikia dėl to liūdėti, galime save džiuginti atrodant stilingai, jaučiantis patogiai, susilaukiant pagyrų iš kitų :) Juk kartais reikia tiek nedaug iki pilnos laimės, vien gražios, raštuotos ir puikiai parinktos spalvos pėdkelnės gali duoti prisirpusį vaisių.

Taigi apžvelkime šiuos reikalus :)

Raštuotos pėdkelnės atrodo tikrai be galo žavingai, dėmesys gana dažnai krypsta būtent į jas. Kuomet būsite puikiai suderinusios spalvą su kitais drabužiais, tuomet puikiai atrodys ir bendra išvaizda, pagyrų susilauksite garantuotai.

Pieno baltumo spalvos pėdkelnės puikiai dera prie tokios pat spalvos suknelės, ar palaidinės, tuomet galite rengtis sijoną kitokios spalvos, pavyzdžiui, derindamos jo spalvą prie batų ar kito akcento. Taip pat galite jas derinti prie drabužio, turinčio bent mažą lopinėlį tokios pat spalvos.

 

Pažiūrėkime į šias merginas. Puikiai suderintas viršutinis drabužis su pėdkelnių spalva, pasirinktas sijonas, suknelė iš tos pačios spalvos atspalvių puikiai dera visoje eilutėje. Tiesą pasakius, puikūs deriniai!

 

Štai dar dvi mergaitės, patvirtinančios, kad suderinus viską, galima tiesiog sužavėt visus aplink esančius. Netikėta, bet tikrai tvirtiname, kad pėdkelnės duoda daugiau nei pusę bendros drabužių eilutės išvaizdos.

 

Štai šios, mažiau įprastos pėdkelnės suteiks Jums pasitikėjimo savimi, šarmingumo, išskirtinumo tiek darbe, tiek svečiuose, o be to, ir nuolat šildys ;)

 

Juodos, šiltos raštuotos pėdkelnės tiks visur ir visada puikiai Jūsų išvaizdai, kadangi, kaip sakant, juoda – klasikinė spalva, tinka visur :)

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Pridėkite savo komentarą