Lilu.lt geras Blog'as

Raštuotos pėdkelnės žiemai

Sausio 24, 2016
Naudingi Skaitiniai

Ach ta žiema žiemužė – šalta, apsiniaukę, niūru.. Vien todėl, moterys, mums verta puoštis, išsiskirti, būti ryškiomis. Nesusiliekite su gamta, netapkite juodos, tamsios ir neįdomios.

Bet jeigu ryškių drabužių itin daug neturite, siūlome išsiskirti pačiu papraščiausiu būdu – įsigyti įdomias pėdkelnes. Jos gali būti lygiai tokios pat tamsios kaip Jūsų drabužiai, tačiau vien raštas pagyvins visą bendrą išvaizdą.

Turint itin lieknas kojas patartina rinktis bet kokias pėdkelnes, tik ne juodas, o raštuotos – kiek vizualiai pagerins jų išvaizdą. Turinčioms idealias kojas – idealiai tiks ir bet kokios pėdkelnės. Taigi paįvairinkite savo išvaizdą su pilkomis pėdkelnėmis.

 

Taip pat, rudos pėdkelnės – dėl kurių kolegos ar praeiviai atkreips dėmesį į Jus vien todėl, jog atrodysite kitaip. Pažvelkite..

 

Išsirinkus kitos spalvos pėdkelnes, idealu būtų, jeigu dėvėtumėte dar vieną tokios spalvos aksesuara – skarelę, pakabuką, apyrankę, apykaklę.

 

Tačiau jei vis dėlto nedrįstate rinkis įvairesnių spalvų pėdkelnių, atkreipkite dėmesį į ne tik paprastas juodas, bet į raštuotas.

 

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Pridėkite savo komentarą