Lilu.lt geras Blog'as

Pėdkelnės nėščiosioms

Spalio 18, 2014
Naudingi Skaitiniai

Besilaukiančios moterys dažnai bijo dėvėti sukneles, sijonus, saugodamos savo padidėjusį pilvuką. Žinoma, dabar juk ne vasara, plikomis kojomis nepavaikščiosime. Tačiau baimintis nėra ko, per tuos 9 mėnesius geriau nepamirškite moteriškų apdarų, žavėkite visus savo žvalumu, puikia išvaizda. Juk yra pėdkelnės nėščiosioms tam, kad visuomet atrodytumėte moteriškai, jaukiai su suknelėmis ar sijonėliais.

Kol dar mūsų šalelėje nėra taip šalta, puikiai tinka ir plonos 20 den pėdkelnės, kurių turime juodos ir kūno spalvos:

 

Kiek atvėsus orams, galima rinkis kiek šiltesnes – 70 den pėdkelnes:

 

Itin patogios vidutinio storumo pėdkelnės, skirtos besilaukiančiai moteriai. Laipsniškai kintamo suspaudimo (ties šlaunimi suspaudžiama mažiau, ties čiurna – labiausiai) tinklinio mezgimo kompresinės pėdkelnės su reguliuojamo dydžio liemens dalimi. Korėto audinio pilvo įsiuvas nespaudžia vaisiaus ir leidžia odai kvėpuoti. Pėdkelnės sutvirtintos pėdos srityje. Kompresinės pėdkelnės švelniai masažuoja kojas, mažina jų tinimą ir nuovargį, skatina kraujo apytaką bei saugo nuo venų išsiplėtimo. Besilaukiančioms moterims kompresines pėdkelnes rekomenduojama dėvėti jau nuo pirmųjų nėštumo mėnesių.

Dar vienas gaminys, sukurtas besilaukiančiai moteriai – pėdkelnės su medvilniniu audiniu. Specialios medvilninės „kelnaitės“ leidžia odai kvėpuoti. Juosmens srityje esantis įsiuvas lengvai prisitaiko prie besikeičiančių moters formų ir švelniai apgaubia didėjantį pilvuką (pasirūpinkite, kad jau dabar Jūsų mažylis jaustųsi puikiai).

 

Taigi, mielosios, žavėkite savo energingumu, žvalumu, švytėjimu bei APRANGA :)

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Pridėkite savo komentarą