Lilu.lt geras Blog'as

Pavasaris su Rose & Petal

Balandžio 4, 2015
Naudingi Skaitiniai

Rose & Petal – tai apatinių drabužių ženklas, atspindintis modernų stilių, viliojantį dizainą, gerą išvaizdą ir išskirtinę kokybę. Tai Prancūzijoje pamėgtas ženklas, būtent dėl jo kūrėjų sukurtų unikalių privalumų. Išpuoselėtos apatinių smulkmenos atskleidžia visapusišką moters intymumą.

Rose & Petal naudoja minkštas, malonias liesti medžiagas, kurios yra tarsi šilkas. Daugeliui moterų, kurios turi jautrią odą, yra ypatingai sunku rasti tinkamus drabužius. Tuo tarpu šis gamintojas orientuojasi į griežtą kokybės kontrolę ir naudoja audinius, kurie nesukelia alerginės reakcijos.

Rose & Petal asortimentas apima apatinio trikotažo gaminius, tokius kaip elegantiški apatinių komplektai, aksesuarai (įvairūs dirželiai), įvairių tipų kelnaitės, chalatėliai, naktinukai ir pan.

Šiai dienai gamintojo Rose & Petal dauguma prekių LILU parduotuvėje yra su nuolaida, todėl tai puiki proga įsigyti geros kokybės prekes už gerą kainą. Lilu visuomet stengiasi atsinaujinti, papildyti savo asortimentą naujomis kolekcijomis, prekėmis, atitinkančiomis pirkėjų poreikius, tačiau laikas bėga siaubingai greitai ir nauji metai ateina nejučiomis, tuo pačiu ateina nauja kolekcija, o sena – pasilieka, tik mažesne apimtimi. Tad ką mes norime akcentuoti, kad Rose & Petal gaminiams šiuo metu yra 20 - 40 % nuolaida, nes gaminiai – iš praėjusių metų kolekcijos, tačiau kokybė, dėmesys detalėms, unikalumas išlieka tas pats!

Rose & Petal kelnaitės:

Rose & Petal liemenėlės:

Rose & Petal naktinukai:

Rose & Petal komplektukai:


Vartotojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Pridėkite savo komentarą