Lilu.lt geras Blog'as

Patarimai vizualiai mažesnei krūtinei

Balandžio 30, 2014
Naudingi Skaitiniai

Visai neseniai narpliojom mažakrūčių problemas, todėl pagalvojome, jog verta aptarti ir atvirkščią situaciją – tai yra pagelbėti moterims, jaučiančioms kompleksą dėl didelių krūtų.

Pirmiausia norėtume Jus nuraminti ir akcentuoti, jog derėtų džiaugtis tuo, ką turite. Reta kuri gali pasididžiuoti didele krūtine, o ir vyrų krypstantis žvilgsnis į jas, turėtų Jums signalizuoti, kad galite drąsiai jaustis bei labiau pasitikėti savimi.

Tačiau jeigu vis dėl to kiek mažesnė krūtinė leistų Jums jaustis kur kas geriau, o ir skalpelio norite išvengti, štai Jums keli patarimai:

  1. Nedėvėkite marškinėlių su gilia iškirpte, kuri pabrėžtų Jūsų krūtinės dydį.
  2. Rinkitės tamsių atspalvių drabužius, kurie padės vizualiai sumažinti viršutinę kūno dalį.
  3. V formos, gilios apskritos iškirptės marškinėliai yra geriausias pasirinkimas krūtiningoms moterims. Venkite aukštų atlenkiamų apykaklių.
  4. Nedėvėkite marškinėlių ar palaidinių su horizontaliais dryžiais.
  5. Venkite aptemptų palaidinių. T. y. rinkitės nei mažą, nei didelę palaidinę, svarbu, kad ji būtų pusėtinai laisva, bet ne per didelė.
  6. Išsirinkite tinkamą liemenėlę.
  7. Derėtų rinktis minimizuojančią liemenėlę, dažniausiai – pilno bei plono kaušelio. Krūtinę pakeliančios liemenėlės yra moterims, kurios nori vizualiai padidinti savo biustą, todėl Jums šios netinka. Pilno kaušelio liemenėlės pilnai apglėbs Jūsų krūtis, neišverš.
  8. Pabandykite sportinę liemenėlę namuose ir kitur komfortui užtikrinti.
  9. Svarbi yra ir laikysena. Pasistenkite stovėti atmetus pečius, tiesiai. Jeigu stovėsite, sėdėsite susilenkus, gali paskausti nugarą. Taigi didžiuokitės tuo, ką turite".
  10. Jeigu Jūsų didelės krūtinės priežastis yra svoris, pasistenkite jo kiek numesti, sportuokite, sveikai maitinkitės.

 

Visokeriopos sėkmės linkėdama, Lilu.lt :)

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Pridėkite savo komentarą