Lilu.lt geras Blog'as

Patarimai, padėsiantys paslėpti liemenėlę

Gegužės 16, 2014
Naudingi Skaitiniai

Artėja vasara. Tai laikas, kuomet norisi dėvėti kuo mažiau ir kuo atviresnius drabužius, ypač per nepakenčiamą karštį. Apsirengiate palaidinę su plonytėmis petnešėlėmis ir visą vaizdą gadina platesnės liemenėlės šleikutės? O apsirengus suknelę iš viso be petnešų, renkatės liemenėlės nedėvėti, tačiau veidrodyje matote nepatinkantį vaizdą... Ką daryti?

Kaip sakant, nieko nėra neišsprendžiamo. Lilu.lt turi keletą patarimų. O jeigu turi ir Tu, pasidalink mintimis :)

Taigi pirmiausia, jeigu ruošiatės dėvėti palaidinę, marškinėlius, suknelę su petnešomis ir norite, kad jos nesidubliuotų ir būtų galima matyti tik palaidinės ar kito drabužio juosteles ant pečių, rinkitės liemenėlę su nusegamomis petnešomis:

Jeigu Jūsų suknelė ar kitas drabužis yra be audinio pečių srityje, rinkitės liemenėlę be petnešų:

Jeigu dėvėsite drabužį su peršviečiamu audiniu pečių, dekoltė srityje, patariame rinktis liemenėlę su peršviečiamomis petnešomis.

Multifunkcijinė liemenėlė su prisegamomis peršviečiamomis petnešomis tam tikrose vietose išgelbės norint dėvėti įspūdingą suknelę ar kitą drabužį atvira nugara, tačiau su petnešomis. Pavyzdžiui:

Ypatingai pamėgti drabužiai vasarą – palaidinės, suknelės perrišamos per kaklą. O kaip gi atrodysite su įprasta liemenėle su petnešomis, einančiomis per pečius? Lengviausias būdas išspręsti šia problemą – turėti savo garderobe liemenėlę su nusegamomis petnešomis. Taigi nusekite vieną petnešą, kitos galus užsekite liemenėlės priekyje paliekant ilgiausią jos ilgį. Na ir jau turėsite liemenėlę apjuosiamą per kaklą.

O jeigu Jūsų drabužis yra atvira krūtine, nugara, pečiais, tačiau be liemenėlės – nė žingsnio į visuomenę, patariame įsigyti silikoninę prilimpančią liemenėlę, kuri Jums leis jaustis patogiai, jaukiai:

Taigi, mielosios, jauskitės patogiai, jaukiai ir pasitikėkite savimi!

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Pridėkite savo komentarą