Lilu.lt geras Blog'as

Pasenusi kelnaičių mada

Spalio 26, 2015
Naudingi Skaitiniai

Pastebėjome tokią tendenciją, kad kadaise buvusią populiariąją „stringų“ madą išstūmė taip vadinamosios „močiučių“ kelnaitės. Vis dažniau moterys renkasi įprastas kelnaites, užmarštyje palikdamos apatinius su juostele. Ar kyla klausimas „kodėl“? Mums turbūt NE, kadangi žinome, jog įprastos kelnaitės ar šortukai yra žymiai patogiau ir praktiškiau.

Žinoma, „stringai“ turėjo savo laiką ir visos juos dėvėjo, jeigu pamenate, buvo mada, jog „stringų“ juostelės lįstų net iš po sijono ar džinsų. O taip.. tai buvo.

Tačiau dabartinė mada visiškai prieštarauja senajai: šiuo metu pagal etiketą bei visas kitas taisykles apatinių neturi matytis, t. y. nei lįsti iš po kelnių ar sijonų, nei išsispausti po viršutiniais drabužiais. Moterys renkasi klasikinio tipo kelnaites, kurios gali būti tiek aukštu, tiek žemu liemeniu ar šortukus.

Moterys tokius apatinius renkasi ne veltui, tai labai patogūs, praktiški apatiniai, ypatingai tinkantys dėvėjimui po sijonais, kelnėmis aukštintu liemeniu, taip pat ir po suknelėmis.

Be to, kelnaitės ar šortukai žemintu liemeniu tapo be galo popiuliarios atsiradus džinsų ir kitų kelnių žemintu liemeniu madai ir kol kas ji vis dar yra. Tokiu atveju damutės renkasi tokius apatinukus (žr. pav.).

Na, o pačios populiariausios šiuo metu kelnaitės yra klasikinio kirpimo.

Tačiau jeigu vis dar sekate pasenusias madas ar jums tiesiog yra labai patogu bei gera dėvėti, gali rinktis ir „stringus“.

 

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Pridėkite savo komentarą