Lilu.lt geras Blog'as

Pašėlę faktai apie apatinius drabužius

Kovo 24, 2014
Naudingi Skaitiniai

Apatiniai – drabužiai, kuriuos dėvime kiekvieną dieną, todėl pamanėme, kad Jums bus svarbu apie juos žinoti keletą įdomių faktų. Taigi moteriškaitės dėvi šortukus, trikampio formos kelnaites, „stringus“, paaukštintu liemeniu kelnaites ir t.t. Žodžiu, įvairiausių stilių, spalvų.. Tam išleidžiame begalę pinigų, taip pat tai yra „didelis reikaliukas“, apie kurį daug galvojame norint seksualiai atrodyti savo artimam, ar tiesiog jaustis patogiai, o prie aptemtų apdarėlių – turėti puikiai glundančias kelnaites be įsispaudimų. Kartais tai tampa dideliu galvos skausmu, kai norime išsirinkti tinkamiausias tam tikrai progai.

Tai štai keletas faktų, kuriuos galbūt bus įdomu bei linksma sužinoti.

1. Kelnaitės su juostele gali kenkti Jūsų sveikatai. Visų pirma dėl to, jog jos yra siejamos su higiena. Apatiniai yra kaip apsauginis drabužis, todėl mažai ką apimantis apdarėlis mažai ką ir apsaugo. Taigi kai dėvite itin aptemtus drabužius, pavyzdžiui, džinsus, oda mažai kvėpuoja, neišsiskirsto drėgmė. Tuomet gali įsiveisti infekcija. Suprantama, jog „stringai“ yra vienas iš nedaugelio būdų išvengti kelnaičių linijų po prigludusiais drabužiais, todėl patartina jų nedėvėti kasdien bei rinktis apatinukus iš medvilninio audinio.

Pavyzdžiui:

2. Pasitaiko moterų, kurios apatinių nedėvi iš viso. Tačiau, mielos moterys, būkite atsargios: jeigu Jūs nedėvite kelnaičių, tačiau ant pliko kūno rengiatės storus džinsus, padidėja tikimybė susirgti infekcine liga, ar gali išberti odą.

 

3. Vieniši žmonės rečiau keičia apatinius. Yra atliktų tyrimų, demonstruojančių, jog vieniši žmonės yra mažiau linkę savo apatinius keisti kiekvieną dieną. Taigi jeigu esate vienišas ar vieniša ir galvojate, jog niekas nemato Jūsų apatinių tik Jūs pats, prašome, nedarykite taip. Higienos trūkumą gali išduoti kvapas:) Todėl keiskite savo apatinius kasdien, nepriklausomai nuo Jūsų santykių statuso.

 

4. Daugelis moterų skundžiasi, kad apatiniai neatitinka Jų kūno formų, t. y. vienas erzina matomos kelnaičių linijos, kitas – nėriniai, dar vienoms – per mažai aprėpia sėdmenis ir pan. Ar sutinkate? :)

 

5. Jeigu apatiniai negula tobulai, daugeliui moterų tai sugadina visos dienos nuotaiką ;) Mielieji, nėra ko šaipytis, moterys jau toks sutvėrimas, kurioms viskas turi būti tobula. Taigi nepatogūs apatiniai tikrai erzina!

 

6. Labiau pasitikinčios moterys dėvi kelnaites su juostele. Šios moterys nebijo demonstruoti savo kūno, todėl yra pasiruošusios bet kuriuo metu, bet kokiai situacijai :D

 

7. Dauguma moterų, nuolat dėvinčių baltus apatinius, yra be galo tvarkingos – pedantės, mėgstančios švarą. Taip pat, moterims balta palva asocijuojasi su romantiškąja nekalta naktimi.

 

Taigi, mielosios, malonaus apatinių nešiojimo!!!

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Pridėkite savo komentarą