Lilu.lt geras Blog'as

Nuostabūs apatiniai nėštukėms

Kovo 8, 2015
Naudingi Skaitiniai

Mielosios besilaukiančios ir būsimos mamytės, koks nuostabus tas laukimo laukas, pasiruošimas būti mama, pasiruošimas sulaukti mažojo žmogeliuko, namai, drabužėliai ir t.t. Laikas tikrai nuostabus, bet tuo pačiu kartais ir sunkus: moterys dažnai bijo tų naujų dalykų, ar tikrai yra pasiruošus, taip pat tampa vis sunkiau judėti, kadangi papilnėja kūno linijos, vien dėl to jau susierzinate. Bet nepamirškite, kad tai normalu, susikoncentruokite tik į tą laukimo laiką, atsipalaiduokite ir apie nieką perdėtai negalvokite.

O kad tas laukimo laikas būtų kuo malonesnis, patogesnis, mielesnis ir lengvesnis, turėkite omeny, kad vien gerai pasirinkti drabužiai tą komfortišką jauseną ir užtikrina.

Komplektukai. Tinkamai pasirinktas komplektukas užtikrins komfortišką jauseną, liemenėlė tvirtai prilaikys papilnėjusią krutinę, leis jaustis maloniai, o tinkamos kelnaitės neverš, tiesiog švelniai priglus prie Jūsų apatinės kūno dalies.

Naktiniai, pižamos. Naktis – bene svarbiausia paroje dalis, kuomet užtikrinamas mūsų poilsis. Deramai neišsimiegojus būna slogi nuotaika, kankina nuovargis, bloga jausena. Ypač besilaukiančioms mamytėms svarbu gerai išsimiegoti naktį, juk tuomet reikia ilsėtis ne tik už save, bet jau už du :)

Apranga namams. Taip pat dar vienas laikas, kada svarbu atsipalaiduoti – tai yra namai.

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Pridėkite savo komentarą