Lilu.lt geras Blog'as

NEW ROSME

Gegužės 7, 2013
Naudingi Skaitiniai

 

 

New Rosme atvėrė duris 1952 metais Rygoje. Kompanijos verslo pradžia prasidėjo nuo korsetų gamybos. 1991 metais organizacija ėmė bendradarbiauti su Švedijoje įsikūrusia kompanija „Swegmark“. Šis laikas siejamas su apatinio trikotažo dizaino kūrimo bei siuvimo pradžia New Rosme kompanijoje. 1993 metais AB Swegmark Invest tapo vienintelis New Rosme savininkas. Kompanija yra viena iš pagrindinių korsetų gamybos verslo organizacijų Baltijos šalyse. Įmonė įsikūrusi Latvijoje, Rygos mieste, Hanzos g. 18.

Nuo 2010 metų NEW ROSME apatinio trikotažo galima įsigyti ir Lilu.lt el. parduotuvėje. Kokybišką latvišką apatinį trikotažą klientės greitai pamėgo už artimą lietuviškam skoniui dizainą bei kokybišką pasiuvimą.

New Rosme sparčiai vystosi ir plečiasi. Investicijos į pažangias technologijas suteikia kompanijai galimybes būti konkurencinga, užkariaujant naujas rinkas. New Rosme gamybos pajėgumai kiekvieną mėnesį leidžia pagaminti šimtus tūkstančių apatinių drabužių rinkinių, ir šis skaičius nuolat auga.

Dėmesys skiriamas aukštos kokybės apatinių drabužių gamybai, už tai kompanija yra gavusi daugybę apdovanojimų įvairiose parodose, vienas iš jų – 1997 metais Paryžiuje gauta tarptautinė premija už aukštos kokybės produktus. New Rosme vykdo griežtą kokybės kontrolę bei renkasi aukštais kokybės kriterijais pasižyminčius audinių tiekėjus.

NEW Rosme prekinis ženklas pasižymi dideliu prekių pasirinkimu, kompanijos kolekcijos sėkmingai derina modernų dizainą ir funkcionalumą. Dizaino įvairumui naudojamas „margas“ spektras medžiagų – nuo ypatingų nėrinių iki įprasto medvilnės pluošto, kad atitiktų visų klientų poreikius bei lūkesčius. Kiekviena dizaino detalė yra kruopščiai apgalvota, siekiant užpildyti bet kokio silueto trūkumus, sekant mados tendencijas ir suteikiant neapsakomą komfortą. Įmonės dizaineriai kūrybinio įkvėpimo gali pasisemti iš aplankytų tarptautinių parodų Paryžiaus, Liono ar kituose miestuose. New Rosme kolekcijoje taip pat visuomet galima rasti didelių dydžių produktų.

Nuotrauka iš NEW ROSME naujos kolekcijos fotosesijos

 

Prekybos politikos pagrindinis tikslas – didinti klientų, pasitikinčių NEW ROSME produktų prekės ženklu, skaičių. Auganti konkurencija rinkoje organizacijai leidžia nuolat tobulinti gamybos būdus, išlaikyti esamus prekybinius ryšius ir sėkmingai sukurti naujus.

Bendrovėje dirba 325 darbuotojų. Produktai yra eksportuojami į Švedijos, Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos, Kazachstano, Didžiosios Britanijos, Airijos, Vokietijos, Portugalijos, Ispanijos, Čekijos Respublikos, Prancūzijos, Suomijos, Austrijos ir, žinoma, Baltijos šalis.

Klientų lojalumą kuria daugelis aspektų, tokių kaip greitas ir malonus aptarnavimas, teisinga kaina, atvira komunikacija, prekių kokybė ir t.t. Vienas iš svarbiausių kriterijų – gaminių tiekėjai. Teisingas gamintojų pasirinkimas organizacijai leidžia užtikrinti tinkamą produktų kokybę, nustatyti atitinkamą kainą bei suburti lojalių klientų ratą. Tad džiaugiamės, kad NEW ROSME galime pavadinti vienu iš pagrindinių mūsų tiekėjų.

 

 

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Pridėkite savo komentarą