Lilu.lt geras Blog'as

Naujienos Lilu aksesuarų skiltyje

Rugpjūčio 16, 2015
Naudingi Skaitiniai

Atsinaujinome įdomiomis ir naudingomis prekėmis. Tai nematomi, permatomi gaminiai, kurių paskirtis – paslėpti trūkumus, sukurti komforto jausmą - tai Lilu aksesuarai.

Vienas iš šių gaminių yra prisegamos permatomos petnešėlės 6mm, 10mm, 12mm.

Perregimos reguliuojamo ilgio prisegamos liemenėlės petnešėlės. Komplektą sudaro 2 vnt. petnešėlių. Petnešėlės susideda iš dviejų plonų juostelių. Gaminys yra matinės tekstūros, beveik nepastebimos ant kūno. Pagamintos iš patvarios medžiagos, todėl ilgai tarnaus, patikimai atlikdamos įprastų petnešėlių funkciją.

 

Liemenėnės petnešėlės atvirai nugarai.

Tai protingas sprendimas, kuris leidžia dėvėti įprastą liemenėlę esant giliai nugaros iškirptei.

 

Kita naujiena – krūtinės lipdukai "Push-up" (Julimex).

Nematomi krūtinės lipdukai arba lipnios juostelės pakelia krūtis, atitinka A, B, C ir D dydžio liemenėlės kaušelį (2 poros), pakuotėje. Galima naudoti ir kartu su liemenėle, taip sukursite puikų "Push-up" efektą.

Aukštos kokybės krūtinės lipdukai pagaminti naudojant aukščiausios kokybės medžiagas, kurios leidžia kvėpuoti Jūsų odai. Šie lipdukai pakelia krūtinę, gali būti naudojami kartu su spenelių lipdukais.

Šis produktas puikiai tinka moterims, kurios nenori dėvėti liemenėlės po vakarine suknele ar palaidine.

 

Be to, norime pasidžiaugti dar vienu nematytu produktu –  spenelių lipdukais.

Tai minkšti spenelių lipdukai pagaminti iš kvėpuojančios medžiagos ar silikono. Puikiai maskuoja spenelius esant aptemtiems rūbams.

 

Itin staigiai pamėgtas klienčių gaminys – petnešėlių laikiklis.

Prekę rekomenduojama naudoti, kai plati palaidinės nugaros iškirptė ir nesinori, kad matytųsi liemenėlės petnešėlės. Petnešėlės ilgį galima reguliuoti: pakeliant aukštyn arba nuleidžiant žemyn. Petnešėlių laikiklis užfiksuoja petnešėles ir neleidžia joms nuslysti.

 

Silikoniniai petukai.

Silikoniniai petukai taip pat yra puikus sprendimas slystančioms petnešėlėms. Taip pat šie petukai išsprendžia veržiančių ir spaudžiančių petnešėlių problemą.

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Pridėkite savo komentarą