Lilu.lt geras Blog'as

Nauji metai – nauji „ratai“

Sausio 10, 2015
Naudingi Skaitiniai

Dažnai naujus metus siejame su naujais tikslais, potyriais, siekiais, išvaizdos pokyčiais ir panašiai. Lygiai taip pat mąstome ir mes. Siekiame vis atsinaujinti, nustebinti savo klientus, tenkinti jų poreikius. O su Naujaisiais metais tų naujų dalykų stengiamės ir, žinoma, toliau stengsimės atnešti kuo daugiau. Todėl ir nusprendėme šįkart aptarti, Jus supažindinti su naujovėmis Lilu parduotuvėje.

Taigi pirmiausia, marškinėlių naujienos. Žavingi, patogūs, vien savo išvaizda demonstruojantys kokybę BABELLA tiekėjų marškinėliai. Minkštas audinys – viskozė – gražiai krenta, yra švelnus ir leidžia sklandžiai kvėpuoti Jūsų odai. Jeigu dirbate darbą, kuriame reikia daug judėti, tokie marškinėliai puikiai tiks. Jeigu dirbate oficialumo reikalaujantį darbą, nepraraskite vilties, marškinėliai taip pat puikiai tiks po klasikiniu švarkeliu ar prie oficialaus sijonėlio.

DOREANSE naujienos

1. Bodžiai, kurie išspręs problemas nuo nuolat iš po kelnių ar sijonų išsitaršančių marškinėlių ar truputį iškilusio riebaliuko sluoksnio.2. Apatiniai, kurie užtikrins gerą bei jaukią savijautą ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus.3. Naktiniai. Medvilnės audinys nakties metu leis odai kvėpuoti, maloniai jaustis.


Naujienos MAMYTĖMS

  1. Maitinimo liemenėlės. Žinant tai, kad motinystės procesas tik susilaukus mažojo stebuklo būna naujas, kartais sunkus, varginantis, siekiame palengvinti šią situaciją ir užtikrinti džiugesio jausmą mamoms. Taigi maitinimo procesą palengvinančios specialiai tam skirtos maitinimo liemenėlės.

 

Taigi, mielieji žmonės, sieksime ir toliau atsinaujinti, pasiūlyti kuo daugiau gražių, patogių, kokybiškų dalykėlių Jums ir tiktai Jums.

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Pridėkite savo komentarą