Lilu.lt geras Blog'as

Naujas gamintojas – Rose & Petal

Vasario 1, 2015
Naudingi Skaitiniai

Norime pasidžiaugti bendradarbiavimo pradžia su naujais tiekėjais – Rose & Petal. Tai ženklas, atspindintis ne ilgos patirties tradicijas, tačiau modernų stilių, viliojantį dizainą, gerą išvaizdą ir išskirtinę kokybę. Tai Prancūzijoje pamėgtas ženklas, būtent dėl jo kūrėjų sukurtų unikalių privalumų. Išpuoselėtos apatinių smulkmenos atskleidžia visapusišką moters intymumą.

Šio gamintojo prekių ženklo įkvėpimu tapo prancūzų karalienė Mary Antoinette. Kartu su savo aistra, nuotykiais, saikingumo bei santūrumo trūkumu, karalienė buvo stiliaus ikona. Ji buvo Prancūzijos moteriškumo ir mados simbolis. Mary Antoinette odos švelnumas ir jautrumas tapo legenda, norėdama išlaikyti šias odos savybes Mary miegodavo ant rožių žiedlapių. Mary dar buvo vadinama „Rožių karaliene“. Taigi būtent šios Jos savybės gamintoją įkvėpė sukurti tokius nepaprastus gaminius.

Rose & Petal naudoja minkštas, malonias liesti medžiagas, kurios yra tarsi šilkas. Daugeliui moterų, kurios turi jautrią odą, yra ypatingai sunku rasti tinkamus drabužius. Tuo tarpu šis gamintojas orientuojasi į griežtą kokybės kontrolę ir naudoja audinius, kurie nesukelia alerginės reakcijos.

Rose & Petal asortimentas apima apatinio trikotažo gaminius, tokius kaip elegantiški apatinių komplektai, aksesuarai (įvairūs dirželiai), įvairių tipų kelnaitės, chalatėliai, naktinukai ir t.t.

Šiai dienai Lilu.lt siūlo tokius Rose & Petal gaminius:

Apatinių komplektukai:

Taip pat yta puiki galimybė apatinukus susikomplektuoti pačioms, t.y. perkant atskirai kelnaites ir liemenėlę:

Naktinukai, pižamos, chalatai:

Taigi siūlome išbandyti naujojo tiekėjo – Rose&Petal – gaminius, kurie tiks net ir kaprizingiausiai princesei.

 

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Pridėkite savo komentarą