Lilu.lt geras Blog'as

Naujas gamintojas – Admas

Gegužės 27, 2015
Naudingi Skaitiniai

Admas – dar vienas naujas mūsų tiekėjas. Tai Ispanijoje įsikūrusi kompanija, tiekianti aukštos kokybės apatinius drabužius.

Visi žinome ispanų temperamentą, karštą būdą, tvirtą charakterį. Būtent tokie yra ir jų gaminiai. Admas jau seniai garsėja kaip ženklas, nestovintis vietoje, jis nuolat siekia tobulumo, demonstruoja savo troškimą tenkinti klientų poreikius, todėl yra imlus naujovėms.

Admas skiria be galo didelį dėmesį kokybei, todėl atidžiai renkasi ir audinius. Admas kūrėjai naudoja tik aukštos kokybės medvilnę, kuriant savo gaminius skiria ypatingą dėmesį detalėms. Net ir menkiausios siūlės įsiuvimas atitinkamoje vietoje kuria tam tikrą drabužio dizainą.

Gamintojo apatiniai drabužiai yra tinkami paauglei ar itin jaunatviškai ir žemo, liekno sudėjimo moteriai. Taip pat tai labai pamėgtas gamintojas renkantis pirmąją liemenėlę, kuomet jaunai merginai pradeda augti kūnas, kuris reikalauja tam tikro krūtinės prilaikymo ir leidžia jai toliau formuotis. Mūsų parduotuvėje dažnai mamos perka šio gamintojo produktus savo paauglėms dukroms, nes gaminiai yra patogūs, kokybiški, sukurti besiformuojančiam kūnui o ir pakuotės – smagios, linksmos su paveikslėliais, primenančiais vaikystę.

Admas apatiniai komplektai leidžia kiekvienai merginai jaustis ypatinga, seksualia, ryžtinga ir energinga,

o naktinių drabužių, namų aprangos audiniai padeda jaukiai įsirangyti, atsipalaiduoti ir įsikurti šiltoje ir minkštoje aplinkoje.

Taip pat Admas nepamiršta ir vaikinų. Turime keletą nuotaikingų ir labai malonaus audinio kelnaičių, su kuriomis kviečiame susipažinti.

Admas rūpinasi ne tik gaminio išvaizda, tačiau ir originaliai pateikia prekę klientui. Ypatingas įpakavimas paglostytų širdį net ir išskirtines dovanas mėgstančiai merginai. Todėl parodytas dėmesys su Admas preke artimam žmogui būtų puiki ir miela dovana.

Dalinamės Admas originalių pakuočių nuotraukomis. Apatinių komplektukai supakuoti į keramikinį dubenėlį su „Minnie Mouse“ piešinuku.

Štai dar vieno komplektuko pakuotė elegantiškoje dėžutėje.

Įsigijus klasikines kelnaites, jas rasite metalinėje dėžutėje.

Na o vyriškos kelnaitės yra supakuotos neįprastoje metalinėje dėžutėje arba pakuotėje, imituojančioje iPhone telefono dėžutę.

Tačiau daugiau – mūsų svetainėje. Prie daugelio Admas produktų aprašymų galite rasti ir pakuotės nuotrauką, todėl renkant dovaną turite puikią galimybę matyti ir jos įpakavimą.

 

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Pridėkite savo komentarą