Lilu.lt geras Blog'as

Multifunkcijinės liemenėlės

Kovo 19, 2015
Naudingi Skaitiniai

Multifunkcijinė liemenėlė (angl. multiway bra, convertible bra) – viena iš universaliausių liemenėlės rūšių. Dėl nuimamų ir keičiamų įvairiausios formos ir ilgio petnešėlių ją galima dėvėti po įvairiausiais drabužiais: suknelėmis nuoga nugara, berankovėmis palaidinėmis, sportiniais marškinėliais su ant kaklo surišamomis ar su nugaroje besikryžiuojančiomis petnešėlėmis ir kt. Nusegamos ir keičiamos petnešėlės dažniausiai būna labai plonos, todėl nepritaikytos prilaikyti didelio dydžio krūtinę.

Taigi padėsime Jums išsirinkti tinkamiausią liemenėlę dėvint išskirtinai atvirus, „kitokius“, neįprastus drabužius. Pavyzdžiui, jeigu dėvėsite drabužį su peršviečiamu audiniu pečių, dekoltė srityje, patariame rinktis liemenėlę su peršviečiamomis petnešomis.

 

Jeigu Jūsų suknelė ar kitas drabužis yra be audinio pečių srityje, rinkitės liemenėlę be petnešų:

 

Multifunkcijinė liemenėlė su prisegamomis peršviečiamomis petnešomis tam tikrose vietose išgelbės norint dėvėti įspūdingą suknelę ar kitą drabužį atvira nugara, tačiau su petnešomis. Pavyzdžiui:

 

Ypatingai pamėgti drabužiai vasarą – palaidinės, suknelės perrišamos per kaklą. O kaip gi atrodysite su įprasta liemenėle su petnešomis, einančiomis per pečius? Lengviausias būdas išspręsti šia problemą – turėti savo garderobe liemenėlę su nusegamomis petnešomis. Taigi nusekite vieną petnešą, kitos galus užsekite liemenėlės priekyje paliekant ilgiausią jos ilgį. Na ir jau turėsite liemenėlę apjuosiamą per kaklą.

 

O jeigu Jūsų drabužis yra atvira krūtine, nugara, pečiais, tačiau be liemenėlės – nė žingsnio į visuomenę, patariame įsigyti liemenėlę, kuri gali būti dėvima ne vienu būdu.

 

O jeigu mėgstate daugiau sportinius drabužius ir nepatinka Jums lendančios liemenėlės petnešėlės, galite rinktis sportinio tipo liemenėles.

 

Tad, mielosios, kaip sakoma, visuomet yra išeitis, tad kad ir kokį drabužį dėvėtumėte ir nenorėtumėte būti be liemenėlės, visuomet rasite tinkamą variantą, tik kreipkitės ;)

 

 

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Pridėkite savo komentarą