Lilu.lt geras Blog'as

„Mamacita“ maitinimo liemenėlės

Spalio 17, 2015
Naudingi Skaitiniai

NEW ROSME – moterų jau pamėgtas Latvijoje kilęs apatinių drabužių ženklas. Kaimyninės mūsų šalies gamintojai tiekia artimą lietuviškam skoniui dizainą bei kokybišką pasiuvimą. NEW ROSME prekinis ženklas pasižymi dideliu prekių pasirinkimu, tačiau šįkart aptarsime vieno tipo gaminius – maitinimo liemenėles „Mamacita“. Tai liemenėlės krūtimi maitinančioms mamytėms su plonu atsegamu kaušeliu. Kiekviena liemenėlės dizaino detalė yra kruopščiai apgalvota, siekiant užpildyti bet kokio silueto trūkumus, suteikiant neapsakomą komfortą – labai svarbų moterims po gimdymo.

Išgyvenant po gimdyminį laikotarpį būna kartais sunku: nauji potyriai, rūpesčiai, nemigos naktys, tačiau viską atperka mažasis žmogeliukas, esantis šalia. Tačiau, kad tą laikotarpį moterys išgyventų lengviau, svarbu pasirūpinti jos komfortu. O vienas iš būtų tai užtikrinti – maitinimo liemenėlės – specialiai pritaikytos ne tik padidėjusioms ir jautrioms krūtims, tačiau ir lengvam maitinimo procesui.

„Mamacita“ liemenėlės yra būtent tokios – pritaikytos ir minėtam procesui, ir kofortui. Lilu, besirūpindama savo klientėmis, stengiasi pasirūpinti, kad bet kuri mama galėtų įsigyti šias liemenėles ir užtikrinti gausų prekių dydžių pasirinkimą. Todėl ar maža, ar didelė maitinančios mamytės krūtinė būtų, visada ras vieno ar kito tipo liemenėlę.

Taigi šiuo metu „Mamacita“ liemenėles siūlome:

  • BE lankelių liemenėlių kaušelių apačioje:

  • SU lankeliais liemenėlių apačioje:

 

 

 

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Pridėkite savo komentarą