Lilu.lt geras Blog'as

LILU savo maudymosi kostiumėliais papuošė merginų šokėjų grupę „Girls Only“

Liepos 28, 2015
Naudingi Skaitiniai

Jos žavios, grakščios, ypatingai seksualios ir gundančios – taip, tai „Girs only“ šokių grupės merginos. O su Lilu gaminiais – žavuolės tik dar žavesnės. Prieš keletą savaičių šios ypatingos moterys pasipuošė Lilu siūlomais maudymosi kostiumėliais ir atrodė tiesiog nuostabiai.

Šokėjos Kauno „Impuls“ baseino ir pirčių komplekse fotosesijos metu sukūrė beprotiškai seksualų šou, dėvėdamos spalvingus Lilu maudymosi kostiumėlius merginos pademonstravo ne tik savo dailius kūnus, tačiau ir stilingus gaminius.

Stebuklingas nuotraukas įamžino fotografė Aušra Numavičienė. Nagi pažiūrėkime jos nuostabius kūrinius.

© Aušra Numavičienė

 

Aistringosios merginos su ryškiaspalviais maudymosi kostiumėliais buvo tiesiog nuostabios, kiekvienai parinktas tinkantis drabužis atskleidė visus kūno privalumus. Ar pritariate?


© Aušra Numavičienė

 

Žavioji šviesiaplaukė Evelina dėvėjo maudymosi kostiumėlį su nusegamomis petnešėlėmis "Moorea". Madingas maudymosi kostiumėlio tipas "bandeau" ražiai suformuoja krūtinę dėl paminkštintų kaušelių. Na o ypatinga spalva idealiai tinka šviesiaplaukėms įdegusioms merginoms.

© Aušra Numavičienė


Kaip žinoma spalvų derinimo pasaulyje, ryškiai žalia spalva puikiai dera kartu su raudona, kai kuriems neįprastas, tačiau labai įdomus ir puikiai atrodantis junginys. Štai taip atrodė „Girls only“ narė Urtė – raudonplaukė ugningoji mergina dėvėjo dviejų dalių maudymosi kostiumėlį "Glamour Bandeau" ir atrodė tikrai nerealiai!

© Aušra Numavičienė


Berta dėvėdama margaspalvį maudymosi kostiumėlį tiesiog pribloškė vasariškomis spalvomis ir tobula figūra.

© Aušra Numavičienė


Na o šokoladinės spalvos plaukų savininkė Viktorija pasipuošė ryškiu dviejų dalių maudymosi kostiumėliu "Gaby".

© Aušra Numavičienė


Žavingosios šokėjos taip pat dalyvavo laidoje „Kakadu vasara“, dėvėdamos mūsų tiekiamus maudymosi kostiumėlius merginos pademonstravo savo paruoštą šokį.

© Aušra Numavičienė

Taigi garsiai garsiai tariame AČIŪ “Girls only” merginoms už puikų pasirodymą ir nuostabią išvaizdą su mūsų tiekiamais maudymosi kostiumėliais, taip pat - Aušrai Numavičienei – be galo talentingai fotografei.

Na o jeigu susidomėjote mūsų maudymosi kostiumėliais, juos rasite čia.

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Pridėkite savo komentarą