Lilu.lt geras Blog'as

Lilu.lt dovanų idėjos

Gruodžio 18, 2013
Naudingi Skaitiniai

Nenumaldomai artėja šventės. Ar jau išrinkote visiems dovanėles? Jeigu ne, pataikėte būtent čia. Lilu.lt siūlo praktiškas ir tikrai naudingas dovanų idėjas Jums ir Jūsų artimiesiems.

DOVANŲ IDĖJOS:

Žmonoms, draugėms, merginoms

Apatinio trikotažo komplektukai. Kaip sakoma, pirk dovaną tokią, kokia pats norėtum gauti. Tad rinkdamiesi visada į tai atsižvelkite. Jeigu esate vyras, turbūt norėtumėte pamatyti savo moterį naujai, neįprastai atrodančią, todėl patariame rinktis seksualius apatinukus. Jeigu renkate dovaną artimiausiai draugei, žinosite, kas jai patinka ir tinka. Jeigu niekaip neapsisprendžiate, kreipkitės į mus, visuomet patarsime.

 

Apatinio trikotažo komplektuką galite išsirinkti čia:

 

Naktinukai. Padovanodami moteriai naktinukus niekuomet neprašausite. Ar tai būtų plonyčiai ir elegantiški, ar jaukūs ir patogūs, o gal jaunatviški ir puošnūs – visada įtiksite savo moteriai ar draugei.

 

Daugiau naktinukų rasite čia:

 

Pižamos. Kitas labai praktiškas dovanos pasirinkimas – pižama, namų apranga. Jūsų artimam žmogau leis jaustis namuose jaukiai, miego metu patogiai, šiltai bei maloniai.

 

Visos pižamos čia:

 

Chalatai. Jaukus ir šiltas chalatas nudžiugins Jūsų draugę, žmoną, merginą, kurį dėvint Jūsų artimas žmogus būtinai prisimins Jus.

 

Daugiau chalatų rasite čia:

 

Bodžiai. Jeigu norite, kad Jūsų moteris jaustųsi trokštama ir geidžiama bei atrodytų puikiai – seksualus bodis geras pasirinkimas.

 

Bodžius rasite čia:

 

Dovanos maitinančioms mamoms

Apatinukų komplektukai. Maitinančioms mamoms apatinukų komplektukai gali būti su paminkštintais ar plonais kaušeliais, su ar be lankelių, medvilninėmis liemenėlėmis. Prisiminkite, kad moterys po gimdymo yra labai užimtos vaikelio priežiūra, todėl tokia dovana tikrai nustebins ir pravers.

 

Visi komplektukai mamoms čia:

 

Pižamos, naktinukai mamoms. Jeigu norite, kad Jūsų moteris, draugė ar sesuo besilaukdama ar jau su vaikiuku miego metu jaustųsi ramiai, patogiai, jaukiai – rinkitės lengvus naktinukus ar malonią pižamą.

 

Daugiau pasiūlymų čia:

 

Dovanos vyrams

Apatinės kelnaitės. Žinant, kad vyrai nemėgsta apsipirkinėti, maža smulkmenėlė, tokia kaip apatinės kelnaitės, bus praktiška ir reikalinga dovanėlė.

 

Daugiau vyriškų kelnaičių rasite čia:

 

Chalatai. Jeigu Jūsų vyras, draugas, tėtis, brolis neturi chalato – būtinai padovanokite. Ar išėjus iš dušo, ar kai šalta namuose, ar kokiu kitu metu šis apdaras tikrai pravers.

 

Visi vyriški chalatai čia:

 

Šilti apatiniai drabužiai Thermal. Šaltai žiemai Thermal gaminiai leidžia ne tik jaustis šiltai, bet ir jaukiai, patogiai.

 

Daugiau rasite čia:

 

Daugiau lilu.lt dovanų idėjų rasite čia:

Jai

Jam

Būsimai ar jau esamai Mamytei

 

Jeigu vis dvejojate, dovanų kuponas nustebins kiekvieną ir leis pačiam išsirinkti. Dovanų kuponų pasiūlymus rasite čia:


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Pridėkite savo komentarą