Lilu.lt geras Blog'as

Lilu lojalumo kortelė

Kovo 8, 2015
Naudingi Skaitiniai

Lojalumo kortelė – tai padėka dažnai perkantiems, mus mylintiems ir ištikimiems klientams. Tie asmenys, kurie mėgsta mūsų parduodamus gaminius, gali įsigyti/gauti lojalumo kortelę, kuri suteikia 5 % nuolaidą. Kai Jūsų vardu atliktų užsakymų suma pasiekia 145 EUR (500 LT), nuolaida išauga iki 10%.

Taigi turbūt kyla klausimas, kaip ją įsigyti/ gauti? Štai Jums ir atsakome: lojalumo kortelę dovanojame klientams, kurių užsakymo suma siekia 28 EUR (100 Lt). Žinoma, nuolaidos nesumuojamos, todėl akcijų ir išpardavimų produkcijai papildoma nuolaida netaikoma.

 

Jeigu vis dar neturite Lilu lojalumo kortelės, nenusiminkite, nuolaidą suteikia ne tik ji, bet ir DAILY CARD nuolaidų kortelė. Jos turėtojams suteikiame 10 % nuolaidą (nuolaidos nesumuojamos, todėl akcijų ir išpardavimų produkcijai papildoma nuolaida netaikoma).

 

Be to, norime Jums priminti apie nemokamą prekių pristatymą. Galimi trys būdai:

Nemokamas užsakymo pristatymas į artimiausią pašto skyrių. Kai užsakymo suma siekia 21,72 EUR (75 Lt), užsakymo pristatymas į artimiausią pašto skyrių nekainuoja, taigi sutaupote 1,45 EUR (5 Lt) vertės pristatymo mokestį.

Nemokamas užsakymo pristatymas į paštomatą. Kai užsakymo suma siekia 28,96 EUR (100 Lt), užsakymo pristatymas į Jūsų pasirinktą paštomatą nekainuoja, taigi sutaupote 2,03 EUR (7 Lt) vertės pristatymo mokestį.

Nemokamas užsakymo pristatymas į namus per kurjerį. Kai užsakymo suma siekia 43,44 EUR (150 Lt), užsakymo pristatymas į namus ar kitu Jūsų nurodytu adresu nekainuoja, taigi sutaupote 3,48 EUR ( 12 Lt) vertės pristatymo mokestį.

 

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Pridėkite savo komentarą