Lilu.lt geras Blog'as

Liemenėlės be/su nusegamomis petnešėlėmis

Vasario 2, 2014
Naudingi Skaitiniai

Turbūt kiekviena moteris sutiks su lilu.lt, jog liemenėlė be petnešėlių mūsų spintose yra tiesiog būtina.

Šio tipo liemenėlės nėra skirtos vien tik dėvėjimui po atvira suknele, marškinėliais be petnešėlių, tačiau jos puikiai tinka ir po palaidinėmis ir kitais drabužiais, perrišamais per kaklą ar turinčiais vieną petnešą, rankovę. Žodžiu, esant tokiai gausybei įvairiausių drabužių, kurių dizainas, modelis yra nestandartinis, visuomet reikia rasti tam tinkamą liemenėlę.

Prie drabužių apnuoginančių pečius puikiai tiks liemenėlės be petnešėlių ar su nusegamomis petnešėlėmis. Tai labai praktiškas apdaras, gelbstintis keblioje situacijoje, ir tuomet kai reikia krūtis prilaikančio daiktelio, dėvint itin prigludusį plono audinio viršutinį drabužį ir pan.

Turbūt bene didžiausias tokių liemenėlių trūkumas yra tas, kad neturėdamos petnešėlių, jos dažnai slenka žemyn, todėl nesijaučiame užtikrintai ir patogiai. Tai gali tikrai erzinti: nuolatinis liemenėlės kilnojimas, „stresas“, kad neišlįstų tas, kas nereikia. Dažnai su slenkačia liemenėle krūtinė atrodo nekaip. Tad atsižvelgiant į moterų norus, poreikį, buvo išrastos prilimpančios liemenėlės, kurios visus šiuos trūkumus panaikina. Tokios liemenėlės be petnešėlių turi silikoninę juostelę viduje, kuri prilimpa prie kūno, todėl liemenėlė stabiliai laikosi “savo vietoje” ir nelysta kūnu.

Taip pat prireikus visas problemas išsprendžiančio gaminio po atvira, prigludusia suknele ar kitais vakariniais ir ne tik drabužiais, siūlome:

Liemenėlė push-up su perregima juosta nugaroje "Invisible"

 

Push-up liemenėlė su permatoma juosta nugaroje "Padme" (Alles)

 

Liemenėlė push-up su perregima juosta nugaroje "Invisible"


APIE LIEMENĖLES:

Liemenėlės kaušelių tipas. Liemenėlė su perregima juosta nugaroje pravers dėvint drabužius atvira nugara. Stipriai krūtinę pakeliantys liemenėlės kaušeliai suteiks gražią formą. Kaušeliai apačioje sutvirtinti lankeliais. Vidinėje liemenėlės pusėje įsiūti medvilniniai audiniai. Liemenėlės audinys lygus, be siūlių ir dekoro elementų, todėl ją galima dėvėti po itin prigludusiais plono audinio viršutiniais drabužiais.

Liemėnėlės susegimas ir petnešėlės. Liemenėlė susegama kairiajame šone dvejomis kilpelėmis; galimos 3 susegimo pozicijos. Gana plati susegimo juosta plastikinė, perregima, neslysta kūnu. Todėl liemenėlė patikimai laikosi ir be petnešėlių. Komplekte prie liemenėlės pridėtos petnešėlės: per kaklą einanti liemenėlės spalvos kaklo petnešėlė - 1 vnt. (dailiai atrodys po palaidinuke su raišteliais rišamais ant kaklo), bei tokia pat perregima per kaklą juosiama petnešėlė (pravers dėvint nestandartinės spalvos palaidinukę su raišteliais rišamais ant kaklo).

 Vartotojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Pridėkite savo komentarą