Lilu.lt geras Blog'as

Liemenėlė naktį: gerai ar blogai?

Vasario 26, 2014
Naudingi Skaitiniai

Internetinėje tiek lietuvių, tiek užsienio žiniasklaidoje galima rasti stipriai užvirusią diskusiją: ar yra gerai dėvėti liemenėlę. Vieni mokslininkai teigia, jog krūtinę veikia gravitacijos jėga, todėl liemenėlę svarbu dėvėti ne tik dieną, tačiau ir naktį, norint, kad ji nenutįstų.

Teigiama, jog visiškai nesvarbu, ar krūtinė didelė dėl genų, nėštumo ar krūtų didinimo operacijos, tačiau veikiant gravitacijos jėgai, jos yra linkusios nukarti. Mažos krūtinės savininkėms pasisekė labiau, kurios gali miegoti ir net vaikščioti be liemenėlės, nes jų krūtys nėra sunkios ir jų prilaikyti nereikia.

Tačiau galima tam rasti ir priešingą nuomonę, jog liemenėlės dėvėti išvis nereikia, išskyrus sporto metu. Įrodinėjama, jog liemenėlės dėvėjimas susijęs su dažnu nugaros skausmu. Tačiau vis dėlto nėra tikslių mokslinių tyrimų, kurie įrodytų vieną ar kitą atvejį.

Taigi miegas – komforto, poilsio, atsipalaidavimo metas. Kaip jaučiasi kiekviena moteris su liemenėle jo metu – taip pat ilgos diskusijos klausimas. Vienos jaučiasi kaip žuvis vandenyje, kitos – kaip žmogus nepatogiame fotelyje. Bet kuriuo atveju – tai gali būti laisvas moters apsisprendimas. Jeigu Jums patogu – dėvėkite, jeigu nakties metu norisi jaustis laivai ir nevaržomai – nedėvėkite.

Tačiau verta akcentuoti, jog jeigu vis dėlto gražioji lytis pasirenka naktį praleisti su liemenėle, kaip daugelis mokslininkų teigia, patartina rinktis laisvas, lengvai prilaikančias liemenėles, ar marškinėlius, naktinukus, turinčius specialius įsiuvus krūtims. Taip pat teigiama, kad jeigu moters krūtys yra labai skausmingos, šis apdarėlis gali užtikrinti šios kančios sumažinimą.

 

Taigi būkit sveikos, gražios, pailsėjusios. Linkime atsikelti kiekvieną rytą su gera nuotaika ;)

Lilu

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Pridėkite savo komentarą