Lilu.lt geras Blog'as

Leginsai, tamprės

Spalio 28, 2014
Naudingi Skaitiniai

Leginsai, tamprės – puikus drabužis, tik galbūt niekada apie tai nepamąstome. Iš tiesų, tai drabužis, kurį verta turėti savoj spintoj, nes praverčia tiek namuose, tiek šalčių metu, tiek darbe, svečiuose ir pan.

Galime išskirti net kelis privalumus, kuo jie yra geriau nei pėdkelnės:

  • Tamprės, leginsai neturi pėdučių, todėl nesmunka. Dažnai susiduriame su ta problema, kai, rodos, išsirenki savo dydžio pėdkelnes, bet kiek jas panešiojus, prasitampo ir pradeda smukti. Tikrai problema, tenka mesti lauk ar kuo nors jas prilaikyti, pavyzdžiui, būtent pėdkelnėms prilaikyti skirtus apatinius. Bet kai pamąstai, ar geriau dėvėti vien tampres ir neturėti problemų, ar dėvėti pėdkelnes, tada ieškoti specialių kelnaičių, kurios taip pat gali sukelti papildomų problemų, pavyzdžiui, nesitikėtų išspaudų linijų sėdmenų, liemens srityje.
  • Taip pat, dažna pėdkelnių problema, įplyšęs pirštas, kuomet vėlgi nebelieka ką daryti, o tik mesti, nes juk svečiuose batų nenusimausi ir nedemonstruosi praplyšusio pirštuko :)
  • Be to, pastebėta, kad pėdkelnių siūlas išsitraukia ar tiesiog atsiranda skylutė nuo užkabinimo kažkur kur kas dažniau nei tamprėse ar leginsuose.

 

Leginsai ir tamprės atskleidžia jaunatviškumą, galima atrodyti žaismingai, smagiai, stilingai. Be to, jie šildo, leidžia jaustis patogiai, o taip pat – ir atrodyti nuostabiai: jie puikus pasirinkimas prie ilgų megztinių, tunikų. Tikrai atkreipsite dėmesį į save demonstruodama grakščias kojeles.

 

Žinoma, jeigu norite nesušalti, siūlome įsigyti ir thermal tamprių. Apie jas daugiau čia.

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Pridėkite savo komentarą