Lilu.lt geras Blog'as

Kur dėti susenusius apatinukus?

Rugpjūčio 26, 2013
Naudingi Skaitiniai

Pastaruoju metu vis dažniau girdimos aplinkosaugos temos, „žalinimas“, rūšiavimas, perdirbimas, akcentuojama sveika mityba, darbo aplinka ir t.t. Tačiau norint prisidėti prie gamtos tausojimo, reiktų pradėti nuo pačių menkiausių dalykų, apie kuriuos turbūt retai kada pagalvotume. Kad ir pavyzdžiui, liemenėlės. Pasirodo, jas galime pakartotinai panaudoti.

Prieš išmetant seną nudėvėtą liemenėlę, galbūt verta pagalvoti, kad yra pasaulyje žmonių, kuriems sunku net ir tokią įsigyti, tad sukluskite ir atiduokite labdarai, taip būsite naudinga tiek aplinkai, tiek ir kitiems.

Taip pat bet kada galite sugalvoti, kaip kitaip įmanoma panaudoti apatinukus. Dažnai valome namuose grindis, dulkes nuo spintelių ir pan., tačiau nebūtina juk kaskart pirkti specialių šluosčių šepečių grindims valyti, panaudokite senus apatinukus, naktinius drabužius.

Užsienyje yra įsikūrusios kompanijos, kurios surenka naudotus apatinius ir panaudoja kitiems tikslams, pavyzdžiui, BreastTalk.co.uk kompanijai galima siųsti senas liemenėles, nevisiškai iki galo sudėvėtos yra panaudojamos krūties vėžį išgyvenusių moterų liemenėlių kūrimo tyrimams, taip pat kitoje kompanijoje visiškai sudėvėti apatiniai perdirbami į valymo skudurėlius, baldų kamšalui ar izoliacinei medžiagai.

Jeigu turite daugiau minčių, kur būtų galima dėti senus apatinukus išvengiant aplinkos taršos, pasidalinkite ;)

Be to, galbūt jau laikas atsinaujinti?

Vartotojų komentarai (1)

vytautas 2017-01-20 22:00
Apatinuku gerų neturet
Pridėkite savo komentarą