Lilu.lt geras Blog'as

Kur dar dėvimi chalatai?

Kovo 11, 2016
Naudingi Skaitiniai

Ką tik susimąstėme, kad chalatus dėvime ne vien namuose. Kyla klausimas, kur dar? O gi – filmuose. Vis užkliūna už ukių nuotraukos, kuriose garsiausias pasaulio žvaigždes pastebime su chalatais. Pasirodo, kad nuotraukose atsispindi aktorių rolės, kur jų apranga – būtent chalatai. Tikime, kad užėjus pilnačiai kai kurios žvaigždės sugeba pasirodyti su chalatais ir viešumoje, bet šįkart nusprendėme paanalizuoti, kokiuose filmuose, kas ir kokius chalatus dėvi :)

"The Darjeeling Unlimited" – tai trumpa romantiška akimirka tarp dviejų buvusių meilužių, kuriuos vaidina Natalie Portman ir Jason Schwartzman. Veiksmas vyksta Paryžiuje, vien tas sako, kad aktoriai bus papuošti stilingai. Natalie Portman dėvi ryškų geltoną chalatą, į kurį pasižiūrėjus iškart tokio pat norisi, kadangi tai tikras mados šedevras.

Filme „Atonement“ matome Keira Knightley su mėlynu dryžuotu medvilniniu chalatu (kaip rašo šaltiniuose: https://dtsft.wordpress.com/2013/02/) – griežtas, sunkus, bet atrodo šiltas, patogus.

Michelle Rodriguez – filmuojant Tomboy filmą dėvi, tikėtina, kad medvilninį trumpą chalatą. Nors siužetas – kraupokas, vis gi pridedame nuotrauką.

Net ir Merilyn Monroe nuotrauką radome su chalatu. Štai kokie senovėje buvo chalatėliai – lengvi, ilgi ir neišvengiamai su kutosais.

Net ir garsiame lietuvių filme „Zero 2“ matome aktorių Ramūną Rudoką su rudu chalatu, dėl kurio galiausiai kovojo daugelis 15 min portalo skaitytojų (chalatas buvo padovanotas vienam iš jų).

Taigi matome, kad chalatai reikalingi ne tik mums namuose – jaukumui, šilumai išėjus iš dušo, bet ir įvairioms filmų rolėms.

Bet jeigu nusprendėte atsinaujinti, apsilankykite čia.

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Pridėkite savo komentarą