Lilu.lt geras Blog'as

Krūties forma ir tinkama liemenėlė – kaip pasirinkti?

Sausio 19, 2014
Naudingi Skaitiniai

Krūtys būna įvairiausių formų, dydžio. Be to, laikui bėgant jos kinta dėl tokių veiksnių kaip amžius, mityba, sveikata, nėštumas, operacijos ir kt. Koks liemenėlės modelis labiau tinka konkrečiai moteriai priklausomai nuo jos krūtų dydžio ir formos. Šis mažas vadovas padės suprasti, kokio modelio liemenėle labiausiai tinka Jūsų figūrai.

 

Tvirtos ir pilnos krūtys

 

Pilnoms krūtims reikia daugiau prilaikymo, todėl derėtų pirkti liemenėles su storesnėmis ir tvirtesnėmis petnešėlėmis, plonais kaušeliais, apimančiais visą krūtinę, bei V formos iškirpte. Tokios liemenėlės tvirtai laiko krūtis, atskiria jas vieną nuo kitos. Pilnai krūtis gaubiančios liemenėlės šiek tiek mažina krūtinę, todėl jos pagelbės moterims kompleksuojančioms dėl per didelės krūtinės.

 

 

Keletas pavyzdžių:

 

Seklus krūtų viršus, pilna apačia

 

Tokia krūtų forma būdinga daugeliui kūdikį krūtimi maitinusių moterų. Šiuo atveju labiausiai tinka pilno kaušelio paminkštintos liemenėlės, kurios padeda pakelti ir sukurti pilnesnės krūtinės išvaizdą. Tokios liemenėlės dažnai turi plačias petnešėles, kurios kelia krūtinę, bei lankelius, kurie jas prilaiko.

Taip pat tokios formos krūtinei tinka „push-up“ (krūtis pakelianti) liemenėlė, kuri krūtinei suteikia pilnumo formą.

 

Keletas pavyzdžių:

 

Mažos krūtys

Jeigu turite mažas krūtis, kurios nėra tvirtos ir neatrodo putliai, patartina rinktis krūtinę pakeliančias ir didinančias liemenėles (“push-up”), kurios padės sukurti pilnesnę biusto išvaizdą. Šiuo metu tokių liemenėlių pasirinkimas yra tikrai didelis, tik niekuomet nepersistenkite, ir nepirkite liemenėlės, didesnės dviem ar daugiau dydžiais už jūsų tikrąjį, išlaikykite natūralią išvaizdą.

 

 

Keletas pavyzdžių:

 

Krūtys arti viena kitos

Tokiu atveju vėlgi pilno kaušelio liemenėlės - geras pasirinkimas. Jos skirtos pakelti bei atskirti krūtinę vieną nuo kitos. Patartina vengti krūtinę pakeliančių liemenėlių, nes paprastai jos yra gaminamos su krūtis iš šonų spaudžiančiomis “pagalvėlėmis”, kurios jūsų krūtis dar labiau suartins.

 

 

Keletas pavyzdžių:

 

Viena nuo kitos nutolusios krūtys

 

Tokios formos krūtų turėtojoms patartina dėvėti krūtinę pakeliančią („push-up) liemenėlę. Be to, derėtų rinktis tokias, kurios glaudžia vieną krūtį prie kitos (nes būna ir atskiriančių krūtis liemenėlių). Jeigu turite vidutiniškai mažas krūtis – atkreipkite dėmesį į gilias iškirptes turinčias liemenėles – su jomis krūtys atrodys arčiau viena kitos.

 

 

 

Keletas pavyzdžių:

 

Netolygios krūtys

Netgi labai dažnai pasitaiko tokių atvejų, kuomet viena moters krūtis yra didesnė už kitą, bet liemenėlės rinkimuisi tas įtakos neturi.

Tačiau jeigu krūtų skirtumas ryškiai matomas, patartina didesnės krūties pusėje pailginti liemenėlės petnešėlę, o kitą sutraukti, ar tiesiog rinktis liemenėlę su išimamomis pagalvėlėmis kaušelyje bei išimti toje pusėje, kurioje yra didesnė krūtis.

 

 

Keletas pavyzdžių:

 

Siauri pečiai

Yra begalės liemenėlių, skirtų moterims su siaurais pečiais. Tokiu atveju derėtų rinktis liemenėles siauresnėmis petnešėlėmis. O jeigu radote apdarėlį, kuris jums tinka, tačiau petnešėlės krenta nuo pečių, pabandykite jas suveržti, o juostą nugaroje atlaisvinti. Be to, puikus sprendimo būdas – ieškoti liemenėlės su atsisegančiomis petnešėlėmis, vieną nukabinti, o kitos abu galus užkabinti priekyje bei dėvėti liemenėlę per kaklą.

 

 

Keletas pavyzdžių:

 

Platūs pečiai

Plačius pečius turinčioms moterims patariama dėvėti liemenėlę platesnėmis nei įprastai petnešėlėmis. Joms taip pat (kaip ir siaurus pečius turinčioms) puikiai tinka dėvėti liemenėlę, kurios petnešėlę galima segti per kaklą.

 

 

 

Keletas pavyzdžių:

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Pridėkite savo komentarą