Lilu.lt geras Blog'as

Koreguojančių drabužių kolekcija

Rugsėjo 9, 2015
Naudingi Skaitiniai

Dažna moteris pergyvena dėl savo kūno linijų, kartais net ir tos, kurios visiems atrodo idealios. Tačiau net ir pats menkiausias riebaliukų sluoknis moterį verčia kompleksuoti, nes joms viskas turi atrodyti tobulai: apsimovus džinsus – neturi matytis liemens trūkumų, o apsirengus pieštuko tipo sijoną ar aptemta suknelę – išsispaudusių apatinių ir pan.

Lilu siūlo nesierzinti dėl niekų, nes nėra padėties be išeities. Šiuo atveju kaip problemos (jei tai yra jums problema) sprendimą siūlome koreguojančius apatinius. Koreguojantys apatiniai padeda labiau savimi pasitikėti, jaustis patraukliai bei mažiau kompleksuoti dėl tam tikrų kūno linijų trūkumų.


 

Pristatome naujausius gaminius, kurie pagražins Jūsų moteriškąsias formas.

Gracijos ir bodžiai

Gracijos ir bodžiai yra naudojami siekiant patobulinti linijas juosmens srityje. Narpliojant tokių gaminių asortimentą, moteris turi galimybę išsirinkti tokį apatinį drabužį, kuris jai tinkamiausias, kadangi gracijos bei bodžiai gali būti stipraus ir įprasto koregavimo, su specialiomis iškirptėmis, pakeliančiomis krūtinę, ir be jų, taip pat su besiūlėmis juostomis klubų srityje ir, be abejo, su įprastu kelnaičių tipo audiniu sėdmenų juostoje.


 

Daugiau gracijų ir bodžių rasite čia.

Kitas, koreguojantis figūrą gaminys – kelnaitės.

Figūrą koreguojančios kelnaitės gali būti kelių tipų: kelnaitės bei šortukai. Figūrą koreguojančias kelnaites gali rinktis tiek paaukšintu liemeniu, tiek labai aukštu – iki krūtinės – liemeniu. Be to, šortukai gali būti bodžio tipo, t.y. koreguojantys šortukai su petnešomis.


 

Kelnaitės paaukštintu liemeniu skirtos toms, kurių pilvukas turi šiek tiek trūkumų, ypatingai – apatinė pilvo dalis. Gaminys išlygina iškilumus ir formos gražiai atrodo po aptemtais drabužiais.


 

Kelnaitės su itin aukštu liemeniu skirti siekiančioms pataisyti „gelbėjimo ratukus“ pilvo sritye. Norinčioms atrodyti puikiai su kostiumėliu, suknele ar be kokiu kitu apdaru, rekomenduojame įsigyti.

Koreguojantys šortukai skirti moterims, kurios nėra patenkintos tiek pilvuku, tiek sėdmenimis bei šlaunimis. Šortukai gerai aptempia juosmenį, klubus, todėl bet kuri moteris, besinervinanti dėl savo figūros, atrodys ir jausis kur kas geriau bei patraukliau.


 

Koreguojantys šortukai su petnešomis – moterims, kurioms patinka tvirtumas, patogumas, kadangi gaminys nesmunka bei puikiai atlieka korekcijos funkcijas.

Taip pat lengvai koreguojantis gaminys – pėdkelnės, tamprės.


Pėdkeknės bei tamprės prispaudžia pilvuką, pakelia sėdmenis, formuoja lieknesnes ir dailesnes kojų ir klubų linijas.

Na ir pats naujausia mūsų siūlomas gaminys – mikromasažinė pilvo juosta.

 

Elastinė mikromasažinė pilvo juosta, skirta juosmens ir nugaros prilaikymui, greitesniam formų atstatymui po gimdymo, siekiant sumažinti stuburo apkrovimą ar esant išvaržoms.

  • Lengvos kompresijos pilvo juosta, kuri prilaiko nugarą, juosmenį ir pilvo sritį.

  • Patentuotos trimatės audinio bangelės atlieka švelnų giluminį masažą, skatina mikrocirkuliaciją bei riebalų ir skysčių pasišalinimą, mažina celiulitą.

  • Į audinį įaustos bakteriostatinės sidabro gijos užkerta kelią blogo kvapo susidarymui.

  • Specialios audinio struktūros prakaitas itin greitai išgarinamas, palaikoma biologinė odos pusiausvyra.

  • Dėl lengvos kompresijos tinkama dėvėti esant nugaros ar pilvo išvaržoms.

Pilvo juosta, dėvima iš karto po gimdymo, greitai ir efektingai padeda susitraukti pilvo odai, atsikratyti perteklinio riebalino sluoksnio, atgauti buvusias formas. Galima dėvėti praėjus 3-4 valandoms po natūralaus gimdymo ar Cezario pjūvio. Ši pilvo juosta atlieka daugiau prilaikymo ir mikromasažo, negu momentinio figūros formavimo funkciją. Todėl ją rinkitės formų atstatymui iš karto po gimdymo arba jei turite pilvo srities išvaržų, turite stuburo problemų. Dažnai ši juosta gelbsti ir tolimųjų reisų vairuotojus, kuriems dėl ilgo sėdėjimo atsiranda skausmai nugaroje ir reikalingas papildomas prilaikymas.

 

  


 


 


 

 

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Pridėkite savo komentarą