Lilu.lt geras Blog'as

Koreguojančių apatinių tipai, nauda

Gegužės 19, 2014
Naudingi Skaitiniai

Ach, kartais taip erzina tas riebaliukų sluoksnelis ant pilvo, veržiasi dėvint aptemtą suknelę, džinsus pažemintu liemeniu ir pan... Pradedam pykti ant savęs, blogai jaustis, kai tas sluoksnelis kvaršina galvelę.

Kas padės? Atsakymas: koreguojantys apatiniai.

Jeigu norite, kad su aptempta suknele ar sijonėliu su palaidine atrodytumėte puikiai, patariame įsigyti apatinę liekninančią suknelę, kuri pakoreguos Jūsų kūno linijas, paslėps apatinių juosteles.

 

Taip pat jeigu mėgstate tvirtesnę paramą, galima rinktis liekninančius šortukus su petnešomis, kurie puikiai tiks ir po kitokia įprasta apranga. Kuomet koreguojantis drabužis prigludęs prie Jūsų kūno padarys stebuklus, tuomet tikrai jausitės labiau pasitikinti savimi.

 

Jeigu nepatinka petnešos, visuomet galite rasti tiesiog ilgus koreguojančius šortukus.

 

Jeigu apvalumai maišo tik liemens srityje, tam pagelbės nuostabiosios gracijos, kurios paryškins gražųjį Jūsų liemenį, pakels sėdmenis.

Ar bodžiai:

Stipraus koregavimo                      Vidutinio                       Lengvo koregavimo

 

Be to, lilu.lt siūlo gausų ir kitų figūrą koreguojančių apatinių pasirinkimą.

Pirmiausia, kelnaitės aukštu liemeniu. Jos gali vos dengti bambagyslę, tačiau gali juosti ir iki pat krūtinės. Šios kelnaitės suformuos gražų liemens siluetą bei pakels užpakaliuką. Be to, yra galimybė kelnaites derinti su liemenėle.

 

Taip pat siūlome koreguojantį diržą su kelnaitėmis, kuris veikia ne tik kaip korsetas, tačiau atlieka ir sėdmenų koregavimo funkcijas.

 

Štai dar vienas ypatingas drabužis, padedantis paslėpti mažus trūkumus – koreguojantis diržas, einantis ties liemeniu bei dengiantis dalį sėdmenų.

 

Ar į diržą panašios kelnaitės, stipriai prispaudžiančios pilvuką.

 

Kitas labai praktiškas ir naudingas gaminys – trumpi šortukai aukštu liemeniu, kurie gali būti ne tik koregavimo funkciją atliekantys apatiniai, tačiau ir dailūs.

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Pridėkite savo komentarą