Lilu.lt geras Blog'as

Kompresinės pėdkelnės

Spalio 28, 2014
Naudingi Skaitiniai

Skubame pranešti apie atsiradusią naujovę – kompresines pėdkelnes. Kompresinės pėdkelnės skirtos venų nepakankamumo profilaktikai, siekiant išvengti „sunkių kojų sindromo“ ir patinimo. Rekomenduojama dėvėti žmonėms ilgai dirbantiems stovimą arba sėdimą darbą, kuomet dažnai tenka kilnoti sunkius daiktus, patiriant dideles kojų apkrovas sportuojant, turintiems polinkį į venų varikozinius pakitimus ir antsvorį. Kompresines pėdkelnes ar kojines taip pat rekomenduojama dėvėti kuomet jaučiamas kojų sunkumas, nuovargis ir kojų pabrinkimas vakarais, taip pat nėštumo metu ir po gimdymo. Kompresinės pėdkelnėse (kojinėse) tolygiai per visą kojos ilgį paskirstomas spaudimas (kompresija): didžiausias spaudimas būna kulkšnyje ir tolygiai mažėja blauzdos plote, mažiausiu klubo srityje). Toks kompresijos paskirstymas gerina kraujo apytaką ir mažina nesveikų venų apkrovimą.

 

Taigi trys pagrindinės kompresinių pėdkelnių savybės yra:

-          venų kraujotakos gerinimas;

-          kojų nuovargio ir tinimo mažinimas;

-          saugojimas nuo venų išsiplėtimo.

 

Kompresinė kojinė apspaudžia veną ir tokiu būdu susiaurina jos skerspjūvį. Nesveikuojantys venų vožtuvėliai vėl užsidaro ir neleidžia kraujui grįžti atgal ir tvenktis venose, taigi kraujas be kliūčių gali tekėti link širdies.

Veiksminga venų ligų profilaktikos ir gydymo priemonė – kompresinės pėdkelnės, kurios tolygiai ir laipsniškai kintančiu spaudimu suaktyvina kraujotaką venose ir tokiu būdu pašalina venų plėtimosi priežastį.

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Pridėkite savo komentarą