Lilu.lt geras Blog'as

Koks yra skirtumas tarp kasdienės ir vakaro liemenėlių?

Sausio 26, 2014
Naudingi Skaitiniai

Tikrai yra verta skirti didelį dėmesį renkantis kasdienę liemenėlę, nes jums ją teks dėvėti galbūt ne kiekvieną dieną, tačiau tikrai dažnai. Vienas svarbiausių dalykų ją renkantis, yra rasti tai, kas iš tiesų būtų patogu, o tai reiškia, jog liemenėlė turi tikti puikiai, lyg būtų sukurta jums – jokių nepatogių ir spaudžiančių petnešėlių ar draskančių lankelių. Štai čia galite sužinoti daugiau apie tai, kaip išsirinkti sau tinkamą liemenėlę: http://www.lilu.lt/lt/blogas/naudingi-skaitiniai/kaip-issirinkti-tinkama-liemenele/.

Sąvoką „kasdienė liemenėlė“ dažnai moterys suvokia skirtingai, tačiau paprastai – tai yra lygaus kaušelio liemenėlės, baltos, juodos ar kūno spalvos. Tačiau verta paminėti, kad šiomis spalvomis kiekviena moteris neturi apsiriboti. Apatinių stalčiuje gali ir šmėžuoti ryškios spalvos, kurias dėvėti gali tomis dienomis, kai nori būti pastebėtos, ar tiesiog derinant prie ryškiaspalvių viršutinių drabužių. Taigi remiantis šiomis savybėmis kiekviena moteris gali pradėti kurti savo kasdienių liemenėlių kolekciją.

Taip pat derėtų atkreipti dėmesį, jog kasdienė liemenėlė turėtų būti vidutinio platumo petnešėlėmis, kurios suteiks papildomą tvirtumą bei komfortą (ypač, jei džiaugiatės didesne krūtine). Nugaros juosta taip pat turėtų būti plati ir tinkamos apimties.

Užsegus liemenėlę nugaroje net ir ant paskutinių kabliukų, turėtumėte jaustis aptempta, bet tuo pačiu ir jaukiai. Tikėtina, jog dėvint liemenėlę kasdien, ši juosta išsitampys ir pasidarys per plati, tai ženklas, jog reikia naujos.

Liemenėles specialiai progai yra tikrai įdomu pirkti: koks gausus pasirinkimas, tačiau jos būna ne visada praktiškos ir patogios. Jų neįprastas dizainas, modeliai tikrai pagyvins jūsų garderobą ir dėvint – padės jaustis ypatingai. Paprastai liemenėlės specialiai progai turi daug puošmenų, pavyzdžiui, blizgučiai, akmenukai ir nėriniai, todėl, tarsi, skirtos jas „demonstruoti“: tinka po peršviečiama palaidine, suknele , ypatingomis progomis ir pan.

Dažniausiai jos pagamintos iš prabangių audinių, pavyzdžiui, šilko ir satino, kurias kiek sunkiau prižiūrėti nei įprasto audinio drabužius. Jos turėtų būti kruopščiai plaunamos rankomis, reikalauja ypatingos priežiūros, todėl neturėtų būti dėvimos kasdien.

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Pridėkite savo komentarą