Lilu.lt geras Blog'as

Kokių apatinių gali prireikti nuotakai?

Liepos 8, 2013
Naudingi Skaitiniai

 

 

Kai išaušta ta puikioji akimirka, kuomet vyras priklaupęs Jums užmauna žiedą, kyla daug įvairiausių reikalų: vestuvių data, svečių sąrašas, vieta, vaišės, suknelė... O arčiau datos karuselė vis labiau įsisupa... Tai bene daugiausiai dėmesio reikalaujanti šventė kiekvienos moters gyvenime. Bet visų nesibaigiančių detalių ir reikalų sraute verta stabtelėti ir rasti valandėlę intymiems aksesuarams, kurie suteiks laimės Jums ir būsimo vyro akims.

 

Būtų galima išskirti dviejų tipų vestuvinius apatinius, t.y. vestuvių dienos ir vestuvių nakties. Ceremonijos ir šventės metu, žinoma, rinkitės, tai, kas suteiks komfortą ir paramą. Kai Jūs ir Jūsų naujasis vyras mėgausitės pirmąja vestuvių naktimi, galite rinktis kažką seksualesnio. Nesvarbu, kad galų gale vistiek bus jie nuimti nuo Jūsų kūno :)) Tačiau reikėtų įvertinti, kad įvairūs neriniai, juostelės ir kitos viliojančios detalės gali sugadinti sklandžią ceremonijos dalį. Tad, plačiau... į ką atkreipti dėmesį?

 

Pirmiausia atsakykite sau į keletą klausimų:

Turėčiau siekti komforto ar seksualumo?

Daugumai paminėjus žodžių junginį "vestuvių apatiniai" - asocijuojasi su jaunikio reakcija į moterį vestuvių naktį. Tačiau derėtų nepamiršti, kad su šiais apatiniais turėsite būti visą dieną, todėl patartina rinktis ne tik tai, kas seksualu ir beprotiškai gražu, bet ir patogu, jauku.

 

Kokio audinio apatinius rinksiuos?

Pirmiausia, renkantis apatinių audinį, nepamirškite atkreipti dėmesį, kokiu metų laiku tuoksitės. Jeigu data - vasaros vidurys - rinkitės medvilę ar šilką (bent jau tos apatinių dalys, kurios liečiasi su oda, turėtų būti kuo natūralesnių audinių). Tačiau venkite sintetinių audinių, pavyzdžiui, nailono.

 

Kokios spalvos apatinius turėčiau devėti?

Spalvos parinkimas labiausiai priklauso nuo suknelės atspalvio. Balti klasikiniai apatiniai - nevisada tinkamas sprendimas. Gausu įvairių šios spalvos atspalvių: dramblio kaulo, pieno, šampano, kūno spalvos. Norint nesugadinti sau nuotaikos, renkantis apatinukus būtinai atkreipkite ypatingą dėmesį į suknelės spalvą. Taip pat svarbu nepamiršti, kad kūno spalvos apatiniai yra mažiausiai pastebimi po rūbais, o ne standartiškai siūlomi balti.

 

Kada pirksiu apatinius?

Laikas, kada pirkti apatinius, labiausiai priklauso nuo to, kokiu būdu įsigysite vestuvinę suknelę: siųsitės, ar nuomosite? Jeigu suknelė bus siuvama specialiai Jums, siuvėjas greičiausiai prašys liemenėlę atsinešti į vieną iš pirmųjų primatavimų, kad suknelę galėtų atitinkamai koreguoti. Kartais siuvėjas siūlo liemenėlę įkonstruoti į pačią suknelę, tokiu atveju liemenėlės gali prireikti dar anksčiau.

Jeigu suknelę nuomositės, pirmiausia išsirinkite suknelę. Tik tai padarius, keliaukite ieškoti apatinių. Liemenėlę turėkite su savimi paskutiam suknelės matavimui (tas dažniausiai būna likus vos keletai savaičių, ar net dienų iki vestuvių).

 

Jeigu pasirinkote suknelę atvira krūtine, be petnešėlių, rinkitės liemenėlę taip pat be jų. Įsitikinkite, kad ji yra jums tinkama ir pasilenkus, kaušeliai neatsiknoja.

Įsigijus suknelę atvira nugara, yra net keli sprendimai:

  • nedevėti jokios liemenėlės.

 

Jeigu jūsų suknėlė yra plono audinio, prigludusi, norint paryškinti grakščias kūno linijas, rinkitės korsetą, kuris atrodys natūraliai bei išryškins Jūsų liemenį, taip pat galite devėti besiūlę liemenėlę, kuri užtikrins komfortą, standumą, bei nereikės rūpintis dėl išryškėjusių siūlių linijų. Rekomenduotina dėvėti apatinius koreguojančius kūno formas šortus, kurie taip pat gelbsti, norint paslėpti mažus trūkumus.

 

Jeigu jūsų suknelė yra su rankovėmis - turite didesnį apatinių pasirinkimą. Galite rinktis iš visų liemenėlių tipų, derėtų atkreipti dėmesį į suknelės audinio tipą, kad neišryškėtų apatinuko neriniai bei į dekolte, kad nekyšotų liemenėlės kraštai.

 

Kokių apatinių man dar gali prireikti?

Atsižvelgiant į suknelės tipą, formą, audinį, galima svarstyti, kokių apatinių gali prireikti:

  • Liemenėlė, jau minėta, kad patartina rinktis, atsižvelgiant į suknelės tipą, formą, audinį, spalvą.
  • Korsetas - pastaruoju metu dažnai pasirenkamas sprendimas, užtikrinantis grakštesnes kūno linijas, pakeltą krūtinę. Ypač geras sprendimas, jeigu suknelę rinkotės be korseto.

  • bodis - tinkamas pasirinkimas, dėvint prigludusią, plono audinio suknelę. Jis užtikrins grakščias kūno linijas, paslėps bet kokias apatinių siūles.

  • aptempiantys, figūrą koreguojantys šortai - siūlomi moterims, turinčioms kiek stambesnes šlaunis ar norinčioms paslėpti liemens trūkumus.

  • kelnaitės - patartina rinktis komplektą kartu su liemenėle ar korsetu, norint atrodyti pasiruošusiai vestuvių nakčiai bei nustebinti savo išrinktąjį. Atkreipkite dėmesį į tai, kas jums patogu bei atsižvelkite į suknelės tipą. Po prigludusiomis suknelėmis rekomenduotinos besiūlės kelnaitės ar kelnaitės su juostele.

 

  • prisegamos kojinaitės - seksualumo ir komforto suteikiantis apdarėlis. Žinoma, jeigu Jums patogesnės įprastos pėdkelnės - rinkitės tokias.

  • keliaraištis – tradicinis vestuvių aksesuaras. Kokio jo norėtumėte, verta „netyčia“ prasitarti mergvakario organizatorėms, nes įprastai nuotaka jį gauna dovanų iš draugių. Jeigu mergvakario organizatorės keliaraištį pamirš, verta, jį įsigyti pačiai, nes keliaraištis suteiks įpatingo tai dienai seksualumo ir žaismingumo.

  • naktinukai - vestuvių nakčiai galite rinktis ne apatinių komplektą, bet seksualius naktinukus. Vyras tikrai liks sužavėtas.

Taigi rinkitės apatinukus, kurie jums labiausiai tinka ir patinka. Rinkitės tai, kas leidžia jaustis gerai ir patogiai. Eikite prie altoriaus besijausdama žavinga, patraukli bei seksuali. Iškelkite galvą ir pirmyn link kito gyvenimo etapo. Pasirinkite apatinius tuos, kurie atitinka jūsų asmenybę bei kūno tipą, tik tai užtikrins jūsų svarbią dieną be didelių rūpesčių.

 

 

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Pridėkite savo komentarą