Lilu.lt geras Blog'as

Kodėl svarbu sportuoti su tam skirtomis liemenėlėmis?

Rugpjūčio 23, 2016
Naudingi Skaitiniai

Sako “sportas – sveikata”, turbūt niekas net nedrįstų ginčytis dėl šio posakio. Bet kokia sporto šaka reikalauja atitinkamos aprangos. Dėl profesionalų mums nekyla klausimų, tačiau ar kitos moterys eidamos sportuoti susimąsto, ką derėtų vilkėti ir kodėl? Nesvarbu, sportuojate namie, lauke ar sporto salėje, reikėtų atkreipti dėmesį į savo dėvimą liemenėlę.

Kodėl? O gi todėl, kad speciali sportinė liemenėlė sumažina krūtų didėjimą beveik dviem kartais nei paprasta kasdienė liemenėlė. Atitinkamą tyrimėlį galėtumėte alikti pačios bėgdama, greitai eidama ar šokinėdama su šokdyne – skirtumas labai pastebimas, ypatingai didžiakrūtėms. Sportuojant su įprasta liemenėle krūtys su kiekvienu nubėgtu žingsniu aukštyn ir žemyn juda 9 cm amplitude. Jei kiekvieną dieną nubėgtumėte 1000 metrų – Jūsų krūtys nubėgtų apie 84 metrus.

Taigi, mielosios moterys, mums būtų įdomu sužinoti, kiek moterų Lietuvoje sportuoja su tam skirtomis liemenėlėmis?

Sulaukus Jūsų neigiamo atsakymo, norėtume paraginti įsigyti sportui skirtas liemenėlės ir saugoti savo sveikatą ne tik sportuojant bet ir dėvint tam skirtą aprangą. Juk nėra gerai, kuomet krūtinė purtosi į visas puses, atsiranda strijos, greičiau dingsta standi forma.

Sportinių liemenėlių audinys turi būti labai gerai laidus orui, pasižymėti termoreguliacinėmis savybėmis, jos turi būti gaminamos iš įstrižai sukirpto audinio, bei turėti pamušalą kaušelių srityje.

 

 

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Pridėkite savo komentarą