Lilu.lt geras Blog'as

Kelnaitės aukštu liemeniu

Vasario 21, 2014
Naudingi Skaitiniai

Stringai, šortukai, kelnaitės pažemintu liemeniu, su giliomis ar įprastomis kojų angų iškirptėmis...  medvilninės, šilkinės, sintetinės... Nėriniuotos, lygios ar su kitokiais papuošimais... (http://www.lilu.lt/lt/blogas/naudingi-skaitiniai/apatines-kelnaites-ju-tipai/). Žodžiu, išsirinkti kelnaites tikrai yra iš ko. Tik kaip visuomet tam reikia skirti šiek tiek dėmesio.

 

Tačiau šį kartą kalbėsime ne apie tai, kokios kelnaitės būna, kokie jų stiliai, o išsirinkome vieną jų rūšį: kelnaites aukštu liemeniu, kodėl smagu jas dėvėti?

Taigi pasirinkimas būtų iš:

  • klasikinio kirpimo kelnaičių aukštu liemeniu,
  • klasikinio kirpimo kelnaičių aukštu liemeniu su giliomis kojų angų iškirptėmis,
  • koreguojančių kelnaičių,
  • koreguojančių šortukų.

 

Klasikinio kirpimo kelnaitės aukštu liemeniu

Tai kelnaitės aukštu liemeniu, pilnai dengiančios moters sėdmenis ir klubus. Tokių kelnaičių juosmens linija baigiasi ties moters talija arba truputį žemiau, kojų angų kirpimo linija žema, besibaigianti truputį žemiau moters klubų.

Smagiausia jų funkcija – komfortas, vos jaučiama, kad yra dėvimos. Dažnai merginos teigia, jog tai nuobodu, senoviška, per daug moteriška, išėję iš mados, tačiau lilu.lt su tuo nesutinka. Gerai paieškojus tikrai galima rasti seksualių, įdomių, nėriniuotų ir visaip kaip dailių bei išskirtinių. Štai žvilgterėkite:

Klasikinio kirpimo kelnaitės aukštu liemeniu su giliomis kojų angų iškirptėmis

Tai kelnaitės aukštu liemeniu, pilnai dengiančios moters sėdmenis, tačiau nedengiančios klubų. Tokių kelnaičių juosmens linija baigiasi ties moters talija arba truputį žemiau, o kojų angų kirpimo linija atidengia klubus.

Šis modelis ypatingai tinka toms, kurios turi šiek tiek riebaliuko šlaunų viršaus, sėdmenų apačios srityje ir prieš tai aptarto stiliaus kelnaičių siūlės yra matomos dėvint viršutinius drabužius. Paaukštintas liemuo apglėbs Jūsų taliją, paslėps mažus trūkumus, na o gilios kojų angų iškirptės leis nebijoti dėl išspaudų.

Koreguojančios kelnaitės

Tai tamprios medžiagos kelnaitės paaukštintu liemeniu (dažnai besibaigiančiu virš moters talijos), pilnai dengiančios moters klubus bei sėdmenis ir suteikiančios moteriai dailesnes formas. Paprastai tokios kelnaitės dėvimos po prigludusiais drabužiais, norint kiek padailinti kūno linijas. Žinoma, šį kartą pritariame, jog vyro su šiomis nesuviliosi, tačiau su prigludusia suknele – tikrai taip. Todėl visgi siūlome turėti koreguojančias kelnaites savo spintoje.

Daugiau koreguojančių kelnaičių: http://www.lilu.lt/lt/katalogas/liekninantis/koreguojancios-figura-kelnaites/koreguojancios-kelnaites-aukstu-liemeniu/#types:82

Koreguojantys šortukai

Tai tamprios medžiagos šortukai paaukštintu liemeniu (dažnai besibaigiančiu virš moters talijos), pilnai dengiančios moters šlaunis ir suteikiančios moteriai dailesnes formas. Paprastai tokios kelnaitės dėvimos po prigludusiais drabužiais, norint kiek padailinti kūno linijas.

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Pridėkite savo komentarą