Lilu.lt geras Blog'as

Kaip tinkamai laikyti apatinius?

Sausio 4, 2014
Naudingi Skaitiniai

Apatiniai – vieni iš gausiausiai turimų drabužių, dažnai dėvimi, tačiau dėl gausos – taip pat daug laiko praleidžiantys spintoje. Tinkamas rūpinimasis jais būtinas norint užtikrinti ilgalaikį jų grožį, funkcionalumą, formą.

 

Apatiniai marškinėliai, apatinė suknelė bei sijonas

Liemenėlių apsaugai geriausiai tinka pakabos su paminkštinimais. Tokių pakabų galima rasti daugelyje universalinių parduotuvių ar užsisakyti internetu. Paprastai jos turi rankenėles, ant kurių galima užlabinti apatinio trikotažo petnešėles, dirželius, pakabos kamšalas apsaugos jūsų apatinukus nuo tampymosi ir raukšlių. Jeigu kabinti nenorite, visuomet yra kitas sprendimo būdas – apatines sukneles, sijonus ir kitus apatinukus lankstyti įdedant į vidų popierių – taip užtikrinsite, kad drabužiai išliks lygūs ir be raukšlių.

Liemenėlės

Apdarai su formuotais kaušeliais turėtų būti laikomi išskleisti spintos lentynoje. Norint išlaikyti liemenėlių kaušelių formą tokią kaip įsigijimo metu, jos neturėtų būti laikomos suspaustos lentynoje ar su kitais drabužiais spintoje, todėl būtų nuostabu rasti laisvą lentyną, skirtą tik liemenėlėms ir kitiems apatiniams drabužiams. Patartina liemenėlių kabliukus susegti ir lygiai sudėti lentynoje, kaip parodyta paveikslėlyje.

 

 

Kelnaitės ir kiti apatinukai

Kelnaitės, apatiniai sijonai turėtų būti guldomi ar sulankstyti laikomi lygiame maišelyje kartu su kitais panašaus stiliaus apdarais. Derėtų atkreipti dėmesį, kad apatinukai neužsikabintų už liemenėlių segtukų ir kitokių papuošimų ar lentynos atplaišos (verta paminėti, kad daugelis spintų, lentynų yra gaminamos iš medžio, todėl galimos atplaišėlės, kurios, tikėtina, kad užkabins Jūsų drabužius, todėl patartina tokius apdarus laikyti maišeliuose ar apsauginėse dėžutėse).

 

 

Mielieji, nesiūlome būti visiškai pedantais, tačiau atkreipkite dėmesį, kad apatiniai kaip ir kiti Jūsų drabužiai, reikalauja tinkamos priežiūros ir rūpinimosi.

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Pridėkite savo komentarą