Lilu.lt geras Blog'as

Kaip teisingai užsimauti pėdkelnes?

Lapkričio 12, 2013
Naudingi Skaitiniai

Pėdkelnės – vienas pagrindinių drabužių moters garderobe. Tačiau vienas dažniausių gaminių, kurie greitai nusidėvi bei suplyšta. Tad ką reikėtų daryti ir kaip teisingai jas apsimauti, kad nesuplėšytumėte jų dar prieš pirmą kartą panaudojant?

 1. Patariama prieš pirmąjį naudojimą išplauti pėdkelnes su trikotažui skirtu muilu. Kur nors pakabinkite ir palaukite, kol išdžius. Jeigu muilo neturite, naudokite indų plovimo priemonę.
 2. Prieš pėdkelnių movimąsi, sudrėkinkite kojas nuo pat pirštų kūno losjonu ar kitu kremu.
 3. Taip pat, sudrėkinkite ir rankas, įsitikinkite, kad visi tiek rankų, tiek kojų nagučiai yra gerai nudildyti ir nei vienas nesudraskys jūsų pėdkelnių. Nusimaukite žiedus, apyrankes. Arba, kitas lengvesnis sprendimo būdas – naudoti medvilnines ar kitokio audinio pirštines.
 4. Surinkite pėdkelnių vieną pusę tarp nykščių ir pirštų iki pėdkelnių galų. Tuomet atsargiai įkiškite kojos pirštus ir lengvai, neskubant tempkite per savo pėdą ir čiurną, po truputį paleidžiant po mažą dalį audinio.
 5. Taip pat lėtai, pamažu švelniai tempkite audinį šiek tiek virš kelių, tuomet pakartokite antrąjį ir šį etapą su kita koja.
 6. Atsistokite.
 7. Vieną koją tempkite iki šlaunų, bet viską darykit švelniai ir neskubant, kad per daug įtempus – nesuplėšytumėte.
 8. Kitas žingsnis – tempkite pėdkelnes iki pat tarpkojo, kol įsiuvas lengvai priglus prie jūsų kūno. Venkite netaisyklingų judesių, kurie gali pažeisti audinį.
 9. Tada belieka pėdkelnes užtempti ant klubų bei liemens.
 10. Patikrinkite, ar pėdkelnės nėra persisukusios ir nusigulėjusios vienoje vietoje. Jeigu persisukusios, teks kartoti viską iš naujo. Jeigu pėdkelnės nusigulėjusios vienoje vietoje ties kirkšnimi, patemkite jas žemyn ir paskirstykite audinį tolygiai.
 11. Papurkškite ant pėdkelnių antistatiku, kad neliptų prie dėvimų drabužių.

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Pridėkite savo komentarą