Lilu.lt geras Blog'as

Kaip taisyklingai dėvėti apatinius?

Rugpjūčio 31, 2014
Naudingi Skaitiniai

Teko ne kartą pastebėti, kad moterys dėvi blogas kelnaites po viršutiniais drabužiais. Ar niekada neatkreipėte dėmesio, kad dėvimos, pavyzdžiui, kelnės aukštintu liemeniu, tačiau žemo liemens kelnaitės išrėžia keletą trūkumų? Ar sau gražiai krentanti suknelė baigia Jus sužavėti taip, kad net, rodos, tuoj pasakysit komplimentą, tačiau visą vaizdą sugadina ne tos spalvos, per mažos, netinkamai pasirinktos kelnaitės?

 

Taigi keli patarimai Jums:

  • Jeigu kelnės, sijonas – žemintu liemeniu, kelnaitės taip pat turėtų būti žemu liemeniu. Paprasčiausiai atkreipkite dėmesį į tai, kad kelnaičių ir viršutinio drabužio liemens linijos turi būti viename aukštyje. Šis patarimas yra geras todėl, kad, jeigu turite kelis trūkumus liemens srityje, viršutinis drabužis turėtų paslėpti/sumažinti trūkumo matomumą, žinoma tai bus tik tuo atveju, jeigu šie apdarai bus viename aukštyje.

  • Niekuomet nepirkite per mažų kelnaičių, norėdamos pateisinti save, kad visuomet nešiojat tik tą ir tiktai tą dydį. Nuo to nukentėsite tik Jūs pati. Visuomet rinkitės lengvai glundančias, neveržiančias kelnaites.
  • Jeigu turite kiek apvalesnius sėdmenis, atkreipkite dėmesį, kad kelnaičių kraštai Jums nebūtų siauri, kadangi tos linijos išsispaus ir vėlgi atrodys nekaip. Patartina rinktis besiūles kelnaites.

  • Na ir jeigu dėvite aptemptą suknelę, tačiau nėra nugarėlė ir juosmuo visiškai lygus, trūkumus gali paslėpti/sumažinti koreguojantys apatiniai.

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Pridėkite savo komentarą